Дорога тітонька! Нехай твої очі сльозяться тільки від щастя, нехай у твоєму серці вирує тільки кохання, нехай твоя душа завжди співає від радості. З Днем народження!

Дорога тітонька! Бажаю жити без бід і турбот, без горя та порожніх турбот. Нехай радість до тебе йде, у житті все виходить і завжди та у всьому щастить.

Дорога моя, чудова моя. З Днем народження. Щастя тобі та радісного настрою. Будь здорова і більше тобі терпіння.

Дорога моя тітка, з днем ​​народження. Бажаю тобі залишатися такою розумною та красивою. Нехай щастя, кохання та гроші будуть твоїми головними попутниками на життєвій дорозі.

Дорога моя тітко, бажаю тобі ніколи не сумувати, підтримувати такий же оптимістичний настрій у всіх справах та починаннях. Нехай усе у твоїх руках сперечається.

Дорога моя тітка вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю щирості у рідних очах, ніжності у словах та турботи у вчинках!

Дорога і найкраща тітонька, вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати тобі всього найсвітлішого, найчистішого і найпрекраснішого!

Цього дня я вітаю дорогу мені людину. Бажаю бути незрівнянною та чудовою. Нехай завжди буде в твоїй хаті панувати тепло і привітність.

У твій день народження, люба тітко, бажаю тобі завжди залишатися такою сяючою, веселою, доброю та щасливою. Здоров’я тобі та удачі у всіх починаннях.

У твій день народження побажаю тобі, тітко, добрих і уважних людей навколо, здоров’я та краси надміру, спокійних і радісних днів у твоєму житті.