Дорога тітко, в твій день народження я хочу побажати, щоб з кожним днем ​​твій гаманець гладшав, твоє «я» самостверджувалося, твоя чергова мрія неодмінно справджувалася. Мила моя, нехай бадьорістю заряджає не тільки каву, нехай частішає пульс не тільки спорт.

Тетя дорога, з днем ​​народження вітаю. Нехай у кишенях буде багато бабла, а в душі — багато радості та тепла, нехай у житті завжди пре, нехай завжди буде думок та дій високий політ.

Тьотю-душку вітаю з днем ​​народження. Бажаю бути заводним і жвавим, як конячка грайлива, веселою і безпосередньою, як мавпочка непосидюча, красивою і витонченою, як горда пантера, успішною і хваткою, як зубаста акула.

Тітоньку мою золоту вітаю з днем ​​народження. Я тобі бажаю всього найяскравішого, барвистого, доброго, прикольного та відпадного. Ніколи не відчувай себе втомленим конем. Нехай життя твоє буде смачним і солодким. Здоров’я тобі, як у бика, забажаю і чистого повітря, як біля берегів Алтаю.

Найкрутішу тітку вітаю з днем ​​народження! Бажаю веселого життя в масть, щоб не наздоганяла тебе ніяка напасть. Бажаю бути зухвалою та сміливою, як горда левиця, по життю йти як справжня цариця. Ще побажаю бабла та везіння, щоб щодня відвідувало тебе натхнення.

З днем ​​народження, тіточко! Бажаю такого життя, щоб хоч на Таїті, хоч у Таїланд, хоч на мерсі, хоч на лімузині, хоч у сукні від кутюр, хоч у костюмі космонавта, хоч морем, хоч океаном, хоч бутерброд з ікрою, хоч м’ясо з овочами чи фруктами з тропіків, загалом, люба моя, нехай у тебе завжди буде настрій, відчуття щастя, натхнення та можливість для всіх мрій твого серця!

З днем ​​народження вітаю найкрутішу тітку по життю та мою чудову тітоньку. Бажаю тобі, люба, мчати на шикарному автомобілі дорогою щастя та везіння, робити зупинки для чудового відпочинку та веселощів душі, огинати всі дорожні знаки та перешкоди, ловити подих вітру удачі та кохання. Бажаю тобі багато грошей, мало турбот та балансу в гармонії.

Мила тітка, вітаю з днем ​​народження. Бажаю тобі, щоб щастя в житті було високим і пишним фонтаном; щоб завжди твій задерикуватий характер і приголомшлива харизма дозволяли насолоджуватися цим життям; щоб кожен твій день був солодким, як варення; щоб у твоїй душі щодня прокидалося натхнення.

І так моя дорога тітка я вітаю тебе з днем ​​народження! Скільки я всього від тебе отримав і подарунки і грошей, скільки потай мені давала і мене всюди возила з собою. Смішно було спостерігати реакцію людей, коли вони приймали мене за твого сина. Пам’ятаю, як ми разом часто грали в хованки, коли ти водила і я ховався в парку ти так швидко мене знаходила, тільки чомусь ти завжди була зла, що я погано сховався. А ще як я в тебе готував смачну їжу, і вона була така ситна, що ти з’їж ложку, а потім віддавала все котикам. З тобою завжди було весело тітка я хочу, щоб такі добрі моменти ніколи не закінчувалися. Бажаю тобі всього найкращого!

Дорога тітко, вітаю тебе з днем ​​народження. Мила моя, бажаю плавати в океані успіху і щастя, немов спритна рибка, бажаю ніколи не задкувати назад від своїх прагнень і мрій, немов рак, бажаю бути зіркою на сцені свого життя і постійно запалювати вогонь веселощів у своєму серці.