Дорога моя тітка вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю щирості у рідних очах, ніжності у словах та турботи у вчинках!

Дорога і найкраща тітонька, вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати тобі всього найсвітлішого, найчистішого і найпрекраснішого!

Цього дня я вітаю дорогу мені людину. Бажаю бути незрівнянною та чудовою. Нехай завжди буде в твоїй хаті панувати тепло і привітність.

У твій день народження, люба тітко, бажаю тобі завжди залишатися такою сяючою, веселою, доброю та щасливою. Здоров’я тобі та удачі у всіх починаннях.

У твій день народження побажаю тобі, тітко, добрих і уважних людей навколо, здоров’я та краси надміру, спокійних і радісних днів у твоєму житті.

Будь чарівною, бажаною, всіма обожнюваною, красивою, гідною. Нехай життя буде солодким, щедрим, цікавим!

Дорога тітонька! Нехай твої очі сльозяться тільки від щастя, нехай у твоєму серці вирує тільки кохання, нехай твоя душа завжди співає від радості. З Днем народження!

Дорога тітонька! Бажаю жити без бід і турбот, без горя та порожніх турбот. Нехай радість до тебе йде, у житті все виходить і завжди та у всьому щастить.

Дорога моя, чудова моя. З Днем народження. Щастя тобі та радісного настрою. Будь здорова і більше тобі терпіння.

Дорога моя тітка, з днем ​​народження. Бажаю тобі залишатися такою розумною та красивою. Нехай щастя, кохання та гроші будуть твоїми головними попутниками на життєвій дорозі.