Сердечно дякую за запрошення та із задоволенням його приймаю! Я не сумніваюся, що ваша компанія доставить мені масу позитивних емоцій, і ми проведемо разом чудовий вечір! До скорої зустрічі!

Щиро дякую за ваше запрошення хочемо вам висловити! Обов’язково будемо на вашій урочистості, приємно здивовані та задоволені вашим запрошенням!

Дякуємо за запрошення на вашу урочистість та безмірно раді, що ви нас не забуваєте. Дякую за такі щасливі моменти.

Дякую за запрошення. Я неодмінно буду бути присутнім на вашому святі. І мені вже не терпиться потрапити на це чудове торжество. Мені дуже приємно, що ви запросили мене, що я зможу поділити з вами всю радість та красу чудового свята. Обіцяю прибути без запізнень та з усмішкою на обличчі!

З величезною вдячністю хочу відповісти на Ваше великодушне запрошення! З великим задоволенням і гордістю, я відвідаю це чудове свято! Мені було дуже приємно отримати запрошення на Ваш захід! Дякую, що надали мені честь на ньому бути присутнім!

Від душі дякую за Ваше запрошення, я з великим задоволенням відвідаю це чудове свято! Дякуємо за теплі слова на мою адресу, повірте мої емоції до Вас абсолютно взаємні! Зустрінемось на святі, і весело проведемо час у добрій компанії! Спасибі вам!

Велике дякую за запрошення. Я з великим задоволенням приймаю його. Мені приємно, що такий чудовий день бажаєш розділити і зі мною. Обов’язково прийду, вже готую букет гарних поздоровлень.

Велике дякую за запрошення. Я обов’язково буду твоїм гостем. Мені дуже приємно отримати від тебе запрошення і подвійно буде приємніше розділити з тобою радість чудового дня! До скорої зустрічі. Чекай мене.

Дякую за запрошення. Поспішаю викласти свою відповідь, в якій точно не буде слова “ні”. Я обов’язково прийду, я з великим задоволенням наповню нашу зустріч гарним настроєм та теплими посмішками.

Дякую за запрошення. Мені приємно, що така чудова людина не забуває про мене і з радістю готова проводити свята в моїй компанії. Дякую Вам за теплоту Вашої душі. Я з великим задоволенням приймаю Ваше запрошення та прийду на Вашу урочистість.