Наш будинок завжди відкритий для вас, і ми запрошуємо в гості. Прикрасьте нашу скромну компанію своєю присутністю. Приходьте, чекаємо!

Друзі, ми провели так багато прекрасних і незабутніх моментів разом, тому я вимагаю, щоб і цього дня ви були частиною мого будинку. З нетерпінням чекаю вашої присутності, постарайтеся прийти!

Дорогих та шановних друзів запрошуємо у гості заради веселого спілкування, приємних спогадів, неординарних дискусій та обміну досвідом.

З усією щирістю та повагою запрошую вас до себе в гості! Буду дуже радий вас усіх бачити і постараюся урізноманітнити нашу зустріч приємними моментами!

Сьогодні був чудовий день, який приніс багато радості у наше життя. Хотілося б завершити його на приємній ноті та запросити тебе до нас у гості. Ми чекаємо на тебе, приходь.

З величезною радістю та повагою запрошуємо вам до нас у гості! Обіцяємо, що проведений у нас час пройде з користю, весело та активно!

З великим задоволенням запрошую тебе на урочистість! Буду дуже рада бачити всіх моїх близьких разом — у такий важливий для мене день. Обіцяю, що нудьгувати ніхто не стане — добрий настрій гарантований кожному дорогому гостю. Чекаю з нетерпінням!

Запрошуємо відвідати наш будинок, щоб поспілкуватися та змістовно провести час у колі давніх друзів.

Запрошуємо Вас у гості. Адже в нашому житті так мало часу для зустрічей та розмов. Тому пропонуємо Вам трохи відволіктися від своїх справ, залишити всі турботи осторонь та скласти нам компанію. Будемо раді бачити Вас, чекаємо на зустріч!

Надсилаю свій гарячий привіт і запрошення в гості. Відмову не приймаю, тому прошу захопити з собою свій добрий настрій, а якщо воно кудись поділося — не біда, знайдемо його разом. Не тільки той, хто ходить у гості вранці, чинить мудро. І вранці, і вдень, і ввечері, у будь-який час, якщо на тебе чекають — похід у гості вдасться на славу. Чекаю зустрічі. Адреса ти знаєш.