Улюблені друзі, запрошую вас допомогти мені відсвяткувати мій день народження без втоми та без обмежень! Якщо ви вважаєте, що підходьте для цієї місії, приєднуйтесь! Будь ласка, принесіть із собою багато радості та веселощів!

Друзі, ми просимо вас відвідати нашу урочистість з нагоди дня народження. Сподіваємося, що ви відкладете справи, щоб знову побачитись.

Друзі, запрошую вас на день народження ____________. Без вас, ваших усмішок і жартів, розуміння та підтримки життя було б сірим та одноманітним. Буду чекати з нетерпінням ___________________!

Дорогі друзі! Мені дуже хочеться, щоб у цей значущий для мене день, довкола мене були ви – мої улюблені та дорогі люди. Приходьте до мене на день народження, щоб поставити разом зі мною свічки іменинного пирога і зробити мене щасливим.

Я поспішаю запросити Вас на день народження! Хочеться, щоб цей день пройшов у колі близьких і рідних людей, а саме такими мені є Ви. Я дуже багато чекаю від цього дня, тож поділити цю радість, я хочу саме в такій компанії!

Милі, віддані та добрі мої друзі з усією повагою та любов’ю, хочу запросити вас на свій день народження. Прошу всіх не засмучувати мене відмовою, а порадувати присутністю.

Дорогі мої друзі, запрошую вас на свій день народження. Я з радістю проведу цей чудовий день серед моїх близьких і дорогих людей. Я завжди буду дякувати батькам за це життя і вам, моїм друзям, за те, що наповнюєте його яскравими емоціями. Чекаю на своє свято. І захопіть кульки.

Дорогі мої друзі, запрошую на свій день народження. Я вас люблю і своє свято хочу провести, звичайно, в оточенні чудових людей, які мене розуміють, підтримують, надихають і дивують. Сподіваюся, ваші справи не завадять вам, мої друзі, подарувати мені свою увагу в мій день народження. Чекаю на вас і ваші теплі обійми.