Тобі сьогодні 25, мій дорогий і чудовий друг. Бажаю, щоб молодість тягнулася нескінченно, щоб у житті було багато перспектив та грандіозних ідей, щоб на твоєму шляху не було перешкод та пасток, щоб поряд була вірна підтримка та любов, щоб щастя твоє тривало вічно, і було воно бездоганним.

З ювілеєм, любий друже. Тобі 25, ти вже не хлопчик, ти справжній мужик. І я бажаю, щоб цьому чоловікові завжди щастило. До залишку, Релаксу , У вірності, Героїзму , У дачі! Бажаю бути затребуваним, успішним, коханим, бажаним, щасливим і загалом задоволеним своїм життям.

Мій друг дорогий, з 25-м днем ​​народження тебе! Бажаю чітко знати, чого ти хочеш від життя і цілеспрямовано йти до цього вдалою і світлою дорогою, бажаю бути справжнім чоловіком і відважним героєм для рідних і улюблених людей, бажаю щирого щастя і вірної любові в серці.

Друже мій любий, вітаю тебе з ювілеєм твоєї молодості, з 25-річчям тебе. Хочу тобі побажати раціонально використати свій розум і сили, завжди домагатися всього задуманого та бажаного, бути міцним і сильним чоловіком, вірним другом та товаришем, коханою та по-справжньому щасливою людиною.

Ось тобі й 25, любий мій друже, лише чверть століття, позаду залишилися роки безтурботного дитинства та юності, а попереду ще так багато відкриттів, мрій, прагнень, успіхів, перемог. Я бажаю тобі неодмінно домогтися, бажаю влаштовувати своє життя так, як подобається і хочеться саме тобі. Нехай поряд будуть улюблені та дорогі люди, нехай осторонь залишаться заздрісники та вороги. Удачі тобі, здоров’я, міцних сил та бадьорості. Роби , Розв’язуй , У мей, Геройствуй , і залишайся завжди щасливим!

З днем ​​народження дорогий друже. Бажаю у свої 25 бути справжнім генієм, красенем та молодцем. Бажаю постійно подвоювати свої успіхи та знаходити лише щасливі пригоди на свою п’яту точку.

Вітаю тебе, любий мій друже, з твоїм 25-річчям. Бажаю від душі великих ідей та чудових задумів, грандіозних планів та високих цілей, приголомшливих можливостей та блискучих перспектив, неймовірної удачі та вірного щастя життя.

Любий друже, вітаю тебе з 25-річчям! Бажаю, щоби цю чверть століття ти запам’ятав надовго! Нехай усі твої мрії здійсняться! Люби, радуйся, дари тепло та добро, розвивайся, отримуй задоволення від кожного прожитого дня! Зі святом, друже!