Доню, з 25-річчям тебе! Ти в мене вже така доросла й гарна, ніжна та дбайлива, відповідальна та людяна. Збережи в собі ці якості та будь найщасливішою, адже я так пишаюся тобою.

Доню, з 25-річчям тебе! Будь завжди такою ж ніжною, щирою та відкритою. Радуй нас не лише своєю зовнішньою красою, а й внутрішньою. Будь щаслива, моя рідна!

Доню, з 25-річчям тебе вітаю! Щастя величезного я тобі бажаю! Бути в чудовій формі, завжди незамінній, успішній та вдалій, найулюбленішій! Подарунків, привітань, класних розваг, радості, усмішок, життя без помилок!

Доню, рідна, з 25-річчям! Бажаю в житті все встигнути, завжди до своєї мрії летіти! Посмішкою день зустрічати, сяяти і ніколи не сумувати! Кохання величезне, неземне, щоб захищала твій спокій! Здоров’я, настрої та завжди везіння!

Доню, рідна наша, стала сьогодні ти ще кращою! 25 років – ювілей! Будь щасливішим, веселішим! Багато радості, кохання, нехай горять в очах вогні! Завзяття, вір у себе, прагну, живи в ладі з собою і світ буде для тебе гарний!

Доню, прекрасна, красуня! Я бажаю цього 25 ювілей, поруч з тобою вірних, відданих друзів! Щастям, щоб твої очі блищали, всі бажані мрії здійснилися! Слаще меду — любові, що окрилює, щоб за тебе боролися королі!

Доню, прекрасна моя, з ювілеєм вітаю я тебе! 25 – живи і насолоджуйся, солідного стану добивайся! Нехай везіння тебе не залишає, а удача весь час допомагає! Неперевершеною тобі, вічної краси, виконання заповітної мрії!

Доню, вітаю тебе з 25-річчям. Бажаю тобі стабільності, впевненості та цілеспрямованості у житті. Нехай з тобою поряд будуть лише надійні, вірні друзі та близькі, рідні люди.

Доню, вітаю з ювілеєм, люба! Ніжна, чудова, моя рідна! Я бажаю отримати від життя все, щоб було все чудово, добре! Цінуй ти в житті щогодини і розквітай, завжди за щастя борись і перемагай!

Доню, вітаю з 25 ювілеєм! Я бажаю щастя до небес, що окриляє кохання, кар’єрний сплеск! Всіляких похвал та нагороджень, потаємних думок виконань!