Сестро, ось уже тобі 25 років! Яка ти красива, моя рідна, як прекрасна і світла. Нехай у тебе в запасі завжди залишаються щастя та посмішки, а місця для горя та смутку у життєвому мішку не буде. Вітаю!

Сестра моя мила, з днем ​​народження тебе. Вік 25 років – вік надій, досягнення бажаного. Тож нехай будь-яка стежка життєвого шляху завжди призводить до успіху і безмежного щастя.

З ювілеєм сестричка, рідна! 25 років, така крута! Завжди яскравим вогнем запалюй, ніколи не сумуй, не нудь! Хай здійсниться у житті мрія, від кохання запаморочить голова! Щастя у всьому та везіння, шикарного настрою!

З 25-річчям, моя сестро! Твій ювілей означає для мене багато, адже ти найрідніша людина моя. Цього дня я загадаю, щоб у тобі завжди жила надія та любов, щоб ніжність пестила твою душу. Вітаю!

Моя сестричка люба, з 25-річчям тебе вітаю. Бажаю тобі ніколи в собі не сумніватися, підкорювати вершини щастя та успіху, завжди усміхатися по життю. Будь здорова і щиро кохана, добра, красива і чарівна.

Мила сестричка, ти сьогодні відзначаєш прекрасну дату, коли тріумфує твоя жіноча краса і молодість. Будь завжди веселою, закоханою в життя, позитивною та оригінальною.

Улюблена сестричка, вітаю тебе із 25-річчям. Бажаю невимовного успіху в житті, підкорення задуманих вершин, міцного здоров’я та впевненості у своїх силах, добробуту та добрих подруг, масу шанувальників, душевної теплоти та гармонії.

Улюблена сестричка! Візьми мої щирі привітання з ювілеєм! Нехай твоя молодість буде безхмарною, мрії здійснюються, а бажання виконуються. Ніколи не сумуй і пам’ятай, що ти чудова, красива, розумна і щаслива!

Дорога сестро, вітаю з твоїм 25-річчям. Люба моя, будь завжди на оптимістичній хвилі життя і на піку щастя, бажаю тобі доброго здоров’я та чудового настрою, щирої любові та виконання всіх твоїх бажань.

Сестра, з ювілеєм! 25 – такий чудовий вік, щоб насолоджуватися життям, будувати кар’єру, подорожувати, виконувати бажання та отримувати все найкраще. Не упускай можливості, бери від життя максимум. Я люблю тебе!