Дві п’ятірки на торті, а в душі нехай буде 15. Вітаю з 55-річчям і хочу побажати не іржавіти, не старіти, не нудьгувати та не давати недугам перемагати. Нехай кістки не хрумтять, пісок не сиплеться, очі не тьмяніють, а попа не перестає шукати веселих пригод, тільки вже на пару з онуками.

Дві п’ятірки на твоєму торті, а значить, сьогодні твій веселий ювілей. Я вітаю і від душі бажаю не знати, що таке нудьга і немогота, жити задерикувато, цікаво і щасливо, бажаю, як і раніше, від радості світитися і чарівною усмішкою зачаровувати весь світ. Бажаю в душі почуватися 5-річною дитиною, бажаю з будь-якою справою і будь-якою задумою справлятися на тверду 5!

Дай п’ять, а краще дві, адже в тебе сьогодні ювілей. З 55-річчям! Від душі бажаю вдалого полювання на успіх, нескінченної мелодії кохання та щастя. І хай пісок почне сипатися нескоро, хай не ломить ні спину, ні ноги, хай хвіст завжди буде пістолетом, а ніс — за вітром великих надій!

Вітаю із ювілеєм. Нехай у Ваші 55 років буде нових сил розквіт, буде сповнена голова яскравих ідей та веселих витівок. Бажаю, щоб життя було солодким і соковитим, як кавун, а в душі ви були як безтурботний карапуз.

Вітаю із ювілеєм. Нехай у 55 ти будеш не просто ягідкою якоюсь, а соковитим і смачним Персиком, людиною з великою шаною та авторитетом, як Хрещений Батько, і з доброю душею і ласкою, як кошеня в кошичку.

Вітаю із 55-річчям. Бажаю, щоб жилося не гірко, а щасливо, щоб у житті якщо і був лимон, то не кислятина якась, а справжній лимон у швейцарському банку, бажаю також невпинних веселощів душі та й тіла теж.

З ювілеєм, із двома п’ятірками за паспортом! Бажаю у свої 55 виглядати і почуватися крутіше, ніж підліток. Бажаю щодня тонути в океані кохання, натхнення та удачі. Нехай дві твої п’ятірки разом завжди допомагають тобі потрапляти точно в десятку. Нехай твій вік подарує безліч можливостей прагнути, підкорювати, домагатися і примножувати своє щастя!

Вітаю з днем ​​народження, тобі сьогодні п’ять та п’ять. Нехай буде чудесною кожну мить, нехай тепер обернеться назад. Бажаю знову відчути себе молодухою і по життю з любов’ю йти, бажаю найбільшої везухи, дивися — з щастя нікуди не зверни.

Вітаю із 55-річчям! Хочу від душі побажати тільки задоволених виразів обличчя, тільки щасливих почуттів серця, тільки веселих чудасій душі. Бажаю у свої 55 жити, наче тобі 18, бажаю ніколи не жалкувати за минулим і з передчуттям щастя чекати потрясного майбутнього.