З ювілеєм, моя кумушка. Бажаю тобі бути не ягідкою, а тим ще фруктом. Ну, а якщо серйозно, залишайся такою ж веселою, заводною, красивою, доброю, мрійливою, доброю. Нехай у 55 душа співає, серце борознить простори щастя. Нехай рідні поважають та обожнюють. Нехай щодня приходить із повноцінним запасом здоров’я, енергії, удачі та сил!

55 років, моя дорога кума, це світанок твоєї жіночності, привабливої ​​енергії. Бажаю тобі досягати перемог у всіх напрямках, не зупинятися на шляху і бути передовиком у робочих моментах. Нехай тебе оточують тільки добрі душі люди, і допомагають порадою, якщо перед тобою стоятиме вибір.

З 55-річчям, кумо! Славетним днем ​​буде твій ювілей. Я бажаю краси не тільки зовнішньої, а й внутрішньої, в самому серці щоб вона жила і допомагала тобі в житті. Будь собою і йди за мріями. Вітаю!

Кумо, з ювілеєм! 55 років – це початок нового етапу в житті. Бажаю залишатися на довгі роки такою ж чудовою жінкою. Надихай, твори, мрій, не бійся брати від життя всі можливості. Кохай і будь кохана.

Кума, із 55-річчям! Я хочу, щоб ти свій ювілей запам’ятала так, щоб навіть через десятиліття, згадуючи його, ти посміхалася і раділа цьому дню. Попереду нехай ще багато таких свят на тебе чекає. Вітаю!

Кума, із 55-річчям! Рік ювілейний нехай відкриє нове життя, наповнене світлом щастя, усмішками та тими людьми, яких ти будеш рада бачити в житті своєму щохвилини. Вітаю!

Кумо, у твій ювілей поспішаю побажань тобі відправити ціле море. Нехай 55 років стануть лише початком для щастя, нових перемог та відкриттів. Дізнавайся щось нове, корисне, цікаве, прагнеш і досягай.