Мій золотий чоловічок, люба дружина, вітаю тебе з ювілеєм. У твої 55 я бажаю залишатися найкрасивішою, найвеселішою, найдивовижнішою жінкою, в яку я колись сильно закохався і яку я досі люблю. Я бажаю тобі здоров’я, прекрасного настрою та цікавих занять для душі. Будь щаслива, кохана всією сім’єю і життєрадісна з кожною миттю життя.

Моя дорога людина — моя кохана дружина, вітаю із 55-річчям. Хочу, щоб ти пишалася своїм життям та рідними, хочу, щоб на душі в тебе було світло і тепло, хочу, щоб ти ніколи не хворіла та не сумувала. Залишайся найкрасивішою, найулюбленішою, найнаочнішою, найдобрішою і лагіднішою.

Мила моя, з ювілеєм! Не думай про те, як багато років прожито — я впевнений, що твоя чарівність не згасне й у 90! Бажаю тобі безтурботного, цікавого життя попереду. Нехай кожен твій новий день починається з посмішки та лагідних слів, надії будуть недаремними та мрії збуваються. Бажаю краси, радісних подій та ще безлічі святкових днів у колі люблячої родини!

Люба моя дружина, ти непідвладна ні рокам, ні віку. Вітаю тебе з 55-річчям і бажаю завжди виглядати так само бадьоро та молодо, красиво та чудово. Нехай душа твоя новий день зустрічає з усмішкою та гарним настроєм, нехай серце радіє і великим перемогам, і приємним дрібницям, нехай дружною та веселою буде наша родина, нехай любов’ю та доброю турботою тебе обдарують близькі люди.

Жінко моя, в 55 років ти залишаєшся для мене такою ж ніжною, милою, молодою і найкрасивішою. Бажаю тобі здоров’я та кохання. Нехай щодня приносить щастя, радість, успіх. Нехай все в тебе, рідна, виходить. Ніколи не сумую, нехай буде більше приводів для веселощів та радості.

Вітаю з 55-річчям тебе, моя золота дружина. Бажаю доброї надії та світлого щастя, щирої радості та великої удачі, чудового настрою та любові близьких людей, веселих емоцій та яскравих свят, успішних справ та чудового здоров’я.

З 55-річчям, моя дорога, кохана дружина. Будь у 55 років прекрасна, дивовижна, добра, струнка, життєрадісна і чудова. Я бажаю тобі залишатися щасливою та турботливою дружиною, мамою, бабусею та й просто чарівною жінкою. Нехай кожен день і кожну мить дарує тобі усмішку і втіху.

З 55-річчям, люба моя дружина. Для мене ти, як і раніше, юне прекрасне дівчисько, сповнене добрих ідей і щирих почуттів. Мила дружина, бажаю тобі здоров’я та постійного відчуття щастя. Нехай мрії збуваються, нехай жодна надія не згасає, нехай жодного дня не розчарує мою чарівну супутницю життя.