Ви найкрасивіша дівчина, яку я зустрічав. Не віритися, що в одній людині може поєднуватися ніжність, зухвалість та краса. Я б із задоволенням познайомився з вами ближче. Хочу дізнатися про ваш внутрішній світ.

Ви дуже чудова, чарівна леді! Ваші очі випромінюють тепло та світло. Вони настільки щирі, що в них хочеться потонути. Ваша посмішка така сонячна, що завжди хочеться посміхатися вам у відповідь. Ви просто восьме чудо світу!

Якщо і є на світі Ангел, то це ти, моя люба! Ти така чиста, безневинна і красива, така легка і повітряна, що тебе хочеться обожнювати і носити на руках. Від тебе віє теплотою і щирістю, що зараз велика рідкість. Дякую що ти є!

Якщо у темряві є промінчик світла, то це від твоїх очей. Якщо десь звучить чудова мелодія – це твій голос. Якщо є на світі досконале та ідеальне, що прикрашає цей світ і робить його кращим, то це ти.

Дорога, ти прекрасна, пам’ятай про це! Як чарівну квітку ти розквітаєш з кожним днем ​​і радієш усім, хто тебе оточує. Нам з тобою неймовірно пощастило, ти є прикладом для всіх нас!

Дорога, ти як прекрасна квітка, яка з кожним днем ​​розквітає і стає кращою і красивішою, нехай радість завжди тебе наповнює зсередини, адже такої доброї, чудової дівчини не знайти на всьому білому світі!

Коли я вперше Вас зустрів, я подумав, наскільки великі справи творить Бог, коли зумів створити таку красу. Справді, такої краси я ніколи не бачив у своєму житті, повністю поклоняюся перед Вами і підкоряюся Вам навіки.

Дорога! Хто б зміг встояти перед твоєю красою та чарівністю! Це просто неможливо! Ти, наче легкий вітерець у спекотну погоду, здатна полегшити душу. Дивитись на тебе – справжнє задоволення! У тобі все чудово! Ти справжній скарб!

Коли я на тебе дивлюся, у мене з’являється усмішка, ти здіймаєш настрій. Ти гарна, ніжна, добра та позитивна. Я хочу постійно говорити про те, що немає людини дивовижнішою і світлішою. Ти найкраща!

Дівчина, ви така цікава та приваблива, що я готовий обійти Землю, щоб зустрітися з вами знову. Ваша краса крутить голову, ваш погляд зводить з розуму, ваша усмішка зачаровує. Ви нереальна дівчина, я закохався у вас із першого погляду!