Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різнобічний, цілеспрямований та рішучий, чарівний та привабливий. У твоїх очах горить іскра завзяття, у твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти добрий собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Скажу тобі прямо: ти — цікавий, розумний, добрий, сміливий, важливий і відважний хлопець, я думаю, тобі підкориться будь-яка вершина, я знаю — перед тобою відчиняться будь-які двері, бо ти сильний, у собі впевнений, цілеспрямований, наполегливий, хоробрий. і просто чарівний.

Хлопці не люблять компліменти, тому я й не буду хвалити тебе, а просто скажу, який ти насправді. Ти сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різнобічний, щирий і добрий, сильний і хоробрий – справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Як добре, що в цьому світі є такий сміливий і відважний, розумний і красивий, веселий і впевнений, добрий і чуйний, цілеспрямований та жвавий хлопець, як ти. Ти знаєш, як досягти успіху, ти можеш гордо парити на висоті своєї мрії і впевнено крокувати дорогою до своєї мети. І я бажаю, щоб такому чудовому хлопцеві завжди посміхалася удача.

Геракл чи Аполлон, Сталлоне чи Вілліс, будь-який принц чи маркіз не зрівняється з тобою. Ти такий один на білому світі – відважний, розумний, сміливий, добрий, справедливий, впевнений, гарний, веселий, важливий, цікавий, чарівний, задерикуваний і весь добрий!

Ти — тямущий, розумний, хоробрий, спритний, сміливий, добрий і гарний хлопець, твої очі притягують, як магніт, твоя посмішка дарує світло радості та щастя, твій образ — образ справжнього героя — героя сучасності та мужності.

Дорогий, я щодня дякую за те, що подарувала мені такого сильного, сміливого і в той же момент, доброго і дбайливого хлопця, будь щасливий і бережи себе!

Ти — хлопець честі та гордості, ти — еталон чоловічої краси та сили, ти — не актор, не співак, не модель з глянсових обкладинок, ти набагато крутіша і цікавіша, адже твоя посмішка сяє яскравіше за голлівудську, твої очі притягують, як магніт, твій образ спричиняє світ фантазій і насолоди.

Ти – Аполлон серед усіх гарних хлопців, ти – справжній Геракл серед героїв сучасності, ти розумний і вихований, ввічливий і добрий, сміливий і відважний, наполегливий і справедливий, цікавий і веселий, відкритий і симпатичний не лише зовні. Ти чудовий хлопець поза конкуренцією, ти приголомшлива людина і просто красень.