Коли ти поряд, я готовий на будь-які безумства, ти сама мені рідна. Я дивуюсь з того, що мені випало таке щастя, що я зустрів тебе. Усіх у світі не вистачить компліментів, щоб описати те, чого ти гідна.

Яка ж ти в мене класна, дивовижна, гарна та ніжна. Дивлячись на тебе, я розумію, що мені пощастило так, як я навіть, можливо, не заслужив. Все, що я відчуваю завдяки тобі, моя принцеса!

Як мені пощастило тебе любити, як насолоджуюся твоїм ароматом, який мені наймиліше всього на світі. Ти та, хто створює щастя навколо себе, дарує затишок, ніжність та все тепло. Краса тобі вражає, а доброта притягує.

Як я щасливий, що ти моя кохана. Я дивлюся на тебе і не можу налюбуватися твоєю красою. Я слухаю твій голос і мені завжди його мало. Ти незамінна, ти єдина, ти найулюбленіша і найдорожча!

Яка ти хороша сьогодні, моя кохана, мій скарб! Як я все більше і з кожним днем ​​тішуся, що ти є в моєму житті! Така витончена, промениста і гарна моя!

Яка ж ти прекрасна, я навіть не помітив, як закохався остаточно, як збожеволів побачивши тебе. Твоя краса зачарувала мене з перших секунд знайомства і не перестає робити це досі.

Як мені пощастило, що ти моя! Коли я дивлюся на тебе, усередині все завмирає, мене заворожує твоя краса, рухи твого тіла, твоя загадкова посмішка. Ти неймовірна і найкраща, кохана!

Якби ти знала скільки щастя приносиш мені в житті, я щодня тішуся немов дитина, коли бачу твої радісні очі, мені хочеться подарувати тобі цілий світ і в ньому будемо тільки ми з тобою!

Боюся, що в мене не вистачить слів, щоб розповісти, як чарівна твоя краса, як чарівна посмішка, який дивовижний погляд. Ти найшикарніша і найчудовіша дівчина на світі, моя кохана!

Люба моя, ти навіть не уявляєш, як я пишаюся тобою, як люблю тебе, як радію кожній миті, проведеній поряд з тобою! Ти даруєш мені щось більше, ніж кохання. Ти даруєш мені сенс життя.