Дорогий! Ти такий гарний і благородний. Твоя зовнішність не може повторитися в жодному зірковому голлівудському акторі. Ти неповторний і недосяжний. Твоя відданість і вміння підтримати заслуговують на особливу увагу. Хочеться, щоби було більше таких чоловіків.

Дорогий та коханий! Нема сил стримати своє захоплення тобою! Ти чудовий чоловік: у твоїх руках є сила і ніжність, у твоїх очах горить вогонь і запал, а в твоєму образі я бачу справжню чоловічу красу.

Веселий, добрий, цікавий, відважний, спритний, зі мною люб’язний, наполегливий, гарний, дуже розумний, ти найкращий, безумовно!

У тобі я бачу силу та ніжність, доброту та мужність. Від твоїх слів віє впевненістю, а погляд наповнює любов’ю та теплом.

У тобі поєднуються всі якості, які в чоловікові такі важливі. Ти сильний, вродливий, привертаєш увагу, а твій характер поєднує все те, що уживається в гармонії. Любити тебе так легко та просто, але так приємно і потрібно.

Коханий мій, зірка вночі! Ти яскравіший за сонце, тепліше печі! Твої обійми п’янять, а губи пристрасно обпікають! Ти бездоганний і розумний, усім найкращим у житті наділений! Талановитий, міцний та активний і мені завжди необхідний!

Улюблений мій, всі слова прекрасні створені в світі для тебе. Ти та неймовірно близька людина, з якою завжди комфортно, приємно і прекрасно. Ти ідеал, який можна шукати все життя та не знайти, тому так здорово, що мені пощастило!

Красень, я від тебе не в силах відвести очей. Твої руки та плечі – такі міцні, сильні. Вони відчуваються енергія, надійність і тепло. Твої очі – найяскравіші та сяючі. У них я бачу доброту, впевненість та розуміння.

Який ти в мене сильний, справжній чоловік у розквіті років! Навіть не уявляю поряд із собою когось іншого, адже ти моє втілення мужності, розуму та геніальності.

Який же ти в мене хороший: порядний, ніжний, чесний, розумний, роботящий, чуйний, лагідний, красивий, сильний, мудрий, веселий, спортивний, добрий, винахідливий. Просто ти справжній чоловік!