Люблю тебе, обожнюю і не мислю життя без тебе мій коханий! Ти як сонечко для мене, величезне, тепле та яскраве, що робить моє життя прекрасним! Хочу бути поруч, бачити улюблені риси та відчувати аромат твого кохання. Ти моє все!

Коханий, зустріч із тобою змінила все моє життя, я не знала, що здатна на такі глибокі та щирі почуття! Поруч із тобою я стаю кращою. Ти чудовий! Я люблю тебе і любитиму завжди!

Любий мій, не описати словами, наскільки безмежна моя любов до тебе. Поруч із тобою, я знайшла душевний спокій. Ти найкраще, що сталося зі мною, і я любитиму тебе завжди.

Коли я тебе бачу, то всередині серце ніби сальто робить, ось такі яскраві емоції та почуття викликаєш ти у мені. Я просто хочу тобі сказати, що ніколи раніше я не відчувала настільки сильного кохання.

Коли я про тебе починаю думати, то всередині все розквітає, захоплює за собою і дарує тепло і те саме щастя, про яке мріють, про яке говорять і про яке в книгах пишуть. Ти найкраще, що життя подарувало. Кохаю!

Знаєш, я не маю сумніву в тому, що я відчуваю. Усередині мене зародилися ті емоції, на які я так чекала, так тремтіла перед ними і боялася. Нині вони роблять мене щасливою, а ти змушуєш усміхатися. Я люблю тебе!

Просто чудово, що доля нас звела докупи. Як би зі мною важко не було, ти завжди приходиш на допомогу. Ти прекрасна людина, ти стимул для наслідування. Я шалено люблю тебе до самих кінчиків пальця.

Знаєш, любий, хочу сказати, що дуже тебе люблю і вірю, що твоє особисто і наше спільне майбутнє буде чарівним, успішним і щасливим!

Вітання. Давно хотіла тобі сказати, що ти, коли щось розглядаєш, трохи здіймаєш брови. Ти знав? А ще, що я люблю тебе. А це знав?

Дорогоцінний мій, єдиний і неповторний, люблю тебе всім серцем! Рада, що одного разу ти зустрівся на моєму шляху і став для мене всім. Ти немов повітря, яким дихаєш і не можеш надихатися. Будь завжди поруч і принось радість, щастя мого життя!