Знаєш, я була вже закохана в тебе шалено ще до того, як ти став мені чоловіком, а зараз я розумію, що вже немає ріднішої, ближче, прекраснішої і кращої за людину поряд. Я нескінченно долю буду за це дякувати.

За тобою я завжди як за міцною стіною. З тобою я почуваюся захищеною, найважливішою та улюбленою. Я люблю тебе за все, що ти для мене робиш, і просто за те, що ти є, мій любий чоловік!

Дорогий чоловік, з роками ми стали рідше говорити один одному ці важливі слова… Я люблю тебе, як і раніше, ні, ще сильніше, ніж раніше! Просто пам’ятай про це, ти завжди в моїх думках та серці.

Дорогий мій чоловік, чоловік, надісланий мені згори. Я не уявляю життя без твоїх лагідних слів, без твоєї підтримки. Ми з тобою єдине ціле, неподільне і сьогодення. Люблю тебе від щирого серця.

Говорять, що з роками почуття згасають. Ні! Згодом моя любов до тебе, дорогий, стає лише міцнішою. Я не втомлююся дякувати долі за те, що подарувала мені такого чудового чоловіка. Ти найкращий! Люблю тебе!

Час зізнань начебто для нас минув. Ми давно вже чоловік та дружина. Але я хочу тобі сказати, що для мене ти був, є і будеш найголовнішим чоловіком. Я люблю тебе.

Коханий, я рада, що колись ми обрали одне одного, що стали сім’єю, єдиним цілим одного Всесвіту, в якому ми завжди будемо любити, будувати ідеальні стосунки та покращувати своє життя.

Коханий, ти прекрасний чоловік та найкращий чоловік! Я не уявляла, що можна так сильно любити, але мої почуття до тебе зростають з кожним днем. Я обожнюю тебе, мій гарний!

Чоловік, я хочу, щоб у нашій сім’ї було одне незмінне правило, про яке ти завжди пам’ятатимеш. Знай, що я люблю тебе, люблю всією душею своєю та великим серцем, а тобі треба тільки бути щасливим. Ти найкращий чоловік, про якого я все життя мріяла!

Коханий, у повсякденному житті ми з тобою забуваємо сказати одне одному такі важливі слова кохання. Знай, що я люблю тебе і ціную кожну мить, проведену разом. Коли ти поряд, я почуваюся спокійно та легко, розуміючи, що я під надійним захистом.