Давай не будемо гаяти час, і я просто скажу тобі, що пропоную руку і серце. Виходь за мене, разом давай з тобою наше будувати щастя, я обіцяю, воно буде величезним і найпрекраснішим.

Все, що не робиться, все на краще! Я був щасливий зустріти тебе того дня. Пам’ятаю його, як зараз. Ти найкраще, що могло зі мною статися! Давай же проживемо це непросте життя, потопаючи в коханні та щастя.

Ось уже деякий час я борюся з бажанням примчатися до тебе з букетом екзотичних квітів та зі словами: «Я тебе кохаю. Більше боротися з собою не буду, а просто запитаю: Ти вийдеш за мене?

Можливо, те, що я наважуся сказати тобі зараз, не буде тобі сюрпризом. Хочу, щоб ми кохали одне одного вічно. Ти стала мені дуже дорого. Хочу завжди бачити тебе поряд. Виходь за мене!

У моїх мріях ми з тобою створили прекрасну та міцну сім’ю, в якій є лише любов та ніжність. Я хочу бути разом і ніколи не розлучатись більше навіть на секунду. Будь моєю половинкою, виходь за мене!

У моїх мріях і планах ми найміцніша сім’я, якою можна пишатися. Я захищатиму тебе і даруватиму щастя. Я прошу лише твоєї згоди, тільки вона зробить мене щасливою. Пропоную руку та серце свої лише тобі і назавжди!

Без зайвих слів та передмов я хочу запропонувати тобі руку та серце, створити сім’ю, про яку кожен мріє. Давай зробимо сенсом життя нас, щоб усе щастя було в руках нашої родини, а успіх її не покидав.

Кохана, не думав, що, вимовляючи найголовніші слова, буду так скутий і збентежений. Пропозиція руки та серця – серйозне випробування. Чим воно закінчиться для мене – вирішувати тобі. Дуже сподіваюся почути «ТАК».

Дозволь мені зробити тобі пропозицію, ти справді та людина, яку я шукав багато років, мрію про нашу спільну сім’ю і ти точно ніколи не сумніватимешся у своєму рішенні!

Щоразу, коли я бачу тебе, моє дихання зупиняється, серце б’ється все частіше і не можу відвести свій погляд, знаю, що це серйозний крок і рішення, але це була моя мрія і я хочу втілити її в реальність, виходь за мене!