Дорога, ти чудова! Твій погляд дуже пронизливий. Твій голос мелодійний і значний. Ти чудовий слухач. Ти даруєш легку посмішку всім довкола. Я дуже ціную тебе.

Дорога, ти чудова! Твої локони, очі, плечі просто зводять мене з розуму. Ти немов зірка, яка спалахнула для мене. А я ніби маленький принц, який довго чекав на свою зірочку.

Дорога, давно хотів сказати, що ти стала мені дуже близькою. Ти добра, дбайлива, розуміє, твій внутрішній світ захоплює своєю широтою та багатогранністю. В нас дуже багато спільного, нам цікаво разом. Нехай так буде все життя!

Дорога! Це слово багато важить для мене. Ти дорога мені, і я готовий заради тебе багато на що. Я ціную твою турботу та любов. Ти для мене більший, ніж подруга. Ти примушуєш моє серце битися сильніше.

Люба моя, ти чарівна. Ти гарна навіть якщо на тобі кожух і валянки! Тебе не можна зіпсувати нічим! А головне, ти чудова людина з гарним внутрішнім світом.

Люба моя, кохана! Як ти мені дорога і як я тебе люблю. Я пам’ятаю день зустрічі з тобою, ти одразу вразила мене в серце. Я дуже щасливий, що ти мене теж помітила того чудового дня.

Завжди так важко і хвилююче зізнаватись у своїх почуттях. Я дуже щасливий бути поруч із такою чудовою і красивою дівчиною як ти. Залишайся завжди такою ж неповторною, я дуже тебе люблю!

Найбільше, чого я хочу в житті, бути поряд з тобою, обіймати тебе завжди, коли я цього захочу, а хотітиму я щосекунди. Я люблю тебе, ці почуття настільки великі, що вони виходять за межі моєї душі та мого серця.

Мила, я тебе дуже люблю! З моменту нашої першої зустрічі всі мої думки зайняті лише тобою. Ти як сонечко висвітлюєш моє життя, роблячи його яскравішим і теплішим.

Дорога, я дуже захоплений тобою. Мої почуття переходять у розряд найсильніших. Я мрію зв’язати своє життя з тобою, бути в найважчі хвилини життя поряд, надаючи сил і терпіння.