Дорогий чоловік, я вітаю тебе з нашим чавунним весіллям! Ми у шлюбі всього 6 років, а ніби цілу вічність знаємо один одного. Мені з тобою комфортно та добре, радісно та весело. Я вдячна долі за нашу зустріч, за наше кохання. Милий, 6 років — це лише маленька наша заслуга. І нехай у наше чавунне весілля наші узи стануть міцнішими і міцнішими, як чавун. Улюблений чоловік, я бажаю тобі здоров’я, самодостатності, впевненості та рішучості, я бажаю нам благополучно та дружно дожити до золотої медалі, а там ще стільки ж – і сотий рік.

З чавунним весіллям, чоловік, з 6-річчям сімейного життя. Ти робиш мене щасливою людиною, яка впевнена, що її вибір був найвірнішим і найправильнішим. Нехай попереду сім’ю на нашу чекає нескінченний успіх і незабутні емоції.

Любий мій чоловік, вітаю тебе з чавунним весіллям, з 6-річчям нашого чудового життя! Бажаю тобі залишатися таким же милим, добрим, впевненим і бажаним, хай життя наше буде доброю казкою, сповненою щирої любові та величезного щастя.

З чавунним весіллям, мила дружина. Спільними силами та мріями ми вилили чавунну медаль подружніх стосунків. За ці 6 років я став цілком щасливим та задоволеним чоловіком. Дякую тобі кохана. Бажаю тобі завжди бути такою чудовою та прекрасною дружиною, а я завжди буду твоїм дбайливим чоловіком, коханим чоловіком, вірним захисником.

З чавунним весіллям, дорога, з 6-річчям нашого шлюбу. Любов моя, я бажаю нам з тобою багато щасливих років варити в нашому міцному чавунному казанку смачний плов із рисинок турботи та ніжності, радості та натхнення, мрій та перемог, уваги та поваги, чарівності та сміху, доброти та розуміння.

З чавунним весіллям нас, люба дружина. І, оскільки дружина відповідальна за готування в сім’ї, я бажаю тобі, щоб каша із щастя, почуттів кохання та відчуттів комфорту в нашому чавунному казанку ніколи не пригорала. А якщо серйозно, рідна, будь завжди досконала і ніколи не сумую. Бажаю тільки добрих, мирних, вдалих, веселих та щасливих днів для нашої родини.

Мила моя дружина, вітаю нас із чавунною річницею! Ми навчилися разом долати життєві труднощі, мріяти і насолоджуватися кожною миттю нашої любові. Рідна моя, я бажаю нам здоров’я, високого рівня життя та постійного порозуміння. І нехай чавунна сковорода завжди підігріває наші почуття, не залишаючи холоду жодного шансу.

З чавунним весіллям, моя найкраща дружина! Ти прекрасна так само, як і в перший день. Я пам’ятаю, коли ти сказала мені так, адже цього дня я був найщасливішим, таким залишився і досі. Вітаю, кохана!

З чавунним весіллям, моя кохана дружина! Ти робиш мене найщасливішим чоловіком рівно 6 років. І я хочу повідомити, що для мене це дуже мало. Нехай нескінченна кількість років нас чекає попереду, у коханні та злагоді, у турботі та трепетному відношенні.

Вам сьогодні дарують чавунний посуд — він міцний, як ваш союз, він навік, як ваша пара! Бажаємо вам від щирого серця взаємної довіри, любові та радості, тепла, а також чистоти, затишку в будинку! Нехай ваш шлюб з кожним роком стає все міцнішим і вірнішим.