З чавунним весіллям вас, дорогі! І нехай це не золото, не рубін і не перли, зате це міцний і непробивний матеріал. І я щиро бажаю, щоб чавунним був ваш терпець, щоб ваш чавунний казанок варив смачну кашу, а каша ця щоб ніколи не підгорала. І пам’ятайте: кашу олією не зіпсуєш. Кладіть у свою кашу побільше олії радості та спецій ніжності, турботи, щастя та кохання. Всіх благ вам, солодко!

Нехай буде сповнений ваш чавунний казанок, нехай у вашу 6-річну річницю виповняться надії закоханих ваших сердець. Зі святом, дорогі. Бажаю залишатися по життю відмінними партнерами у всьому: і у громадських справах, і в ліжку, і в ремонтах, і в любові, і з виховання нащадків, і з бізнесу сімейного блага.

Вітаю вас із чавунним весіллям. Ви — закохані голубки, щасливе подружжя вже 6 років і я від щирого серця бажаю ще довгі роки варити у своєму великому чавунному сімейному казанку смачну кашу з ароматом щастя. І нехай у ваші спільні 6 років подружнє життя стане ще прекраснішим, романтичнішим і екзотичнішим!

Вітаю вас з чавунним вашим весіллям, з чудовою вашою шісткою. Бажаю, щоб шестерні у механізмі вашого щастя ніколи не виходили з ладу, щоб жилося вам завжди добре та весело. Будьте здорові, багаті, один одним кохані та завжди гарні собою.

Вітаю вас із 6-річчям спільного життя під одним дахом, з чавунною вашою річницею. Бажаю, щоб у чавунному казанку вашої родини завжди кипіла смачна каша з кохання, турботи, розуміння, достатку та щастя. Нехай ваше шосте почуття ніколи не підводить і завжди веде до спільної перемоги. Усіх благ вам, молоді.

Дорогі наші, Ваше сімейне життя налічує вже шість щасливих років, що знаменує прихід чавунного весілля. Це означає, що відносини Ваші міцні як чавун, не бояться вони жодних труднощів, як цей міцний сплав. Бажаємо Вам щастя, достатку, щоб Ваш сімейний чавунок ніколи не був порожнім!

Вітаю вас з чавунним весіллям, дорогі, з 6-річчям вашого подружнього кохання. Нехай здорово варять ваші казанки, нехай сповнений золотом, щастям і веселощами буде ваш чавунний казанок.

На вашу річницю бажаємо, щоб чавунок, в якому вариться сімейне щастя, ніколи не обпалював, не розпалювався до біла і тільки радував манив на аромат, а довкола щоб збиралися найближчі люди!