З чавунним весіллям, мила дружина. Спільними силами та мріями ми вилили чавунну медаль подружніх стосунків. За ці 6 років я став цілком щасливим та задоволеним чоловіком. Дякую тобі кохана. Бажаю тобі завжди бути такою чудовою та прекрасною дружиною, а я завжди буду твоїм дбайливим чоловіком, коханим чоловіком, вірним захисником.

З чавунним весіллям, дорога, з 6-річчям нашого шлюбу. Любов моя, я бажаю нам з тобою багато щасливих років варити в нашому міцному чавунному казанку смачний плов із рисинок турботи та ніжності, радості та натхнення, мрій та перемог, уваги та поваги, чарівності та сміху, доброти та розуміння.

З чавунним весіллям нас, люба дружина. І, оскільки дружина відповідальна за готування в сім’ї, я бажаю тобі, щоб каша із щастя, почуттів кохання та відчуттів комфорту в нашому чавунному казанку ніколи не пригорала. А якщо серйозно, рідна, будь завжди досконала і ніколи не сумую. Бажаю тільки добрих, мирних, вдалих, веселих та щасливих днів для нашої родини.

Мила моя дружина, вітаю нас із чавунною річницею! Ми навчилися разом долати життєві труднощі, мріяти і насолоджуватися кожною миттю нашої любові. Рідна моя, я бажаю нам здоров’я, високого рівня життя та постійного порозуміння. І нехай чавунна сковорода завжди підігріває наші почуття, не залишаючи холоду жодного шансу.

З чавунним весіллям, моя найкраща дружина! Ти прекрасна так само, як і в перший день. Я пам’ятаю, коли ти сказала мені так, адже цього дня я був найщасливішим, таким залишився і досі. Вітаю, кохана!

З чавунним весіллям, моя кохана дружина! Ти робиш мене найщасливішим чоловіком рівно 6 років. І я хочу повідомити, що для мене це дуже мало. Нехай нескінченна кількість років нас чекає попереду, у коханні та злагоді, у турботі та трепетному відношенні.

Улюблена моя дружина вітаю тебе з чавунною річницею нашого весілля! Бажаю тобі, щоб з кожним роком ти ставала щасливішою, красивішою та молодшою, а особисто я для цього зроблю все можливе!