З чавунним весіллям нас, коханий. Бажаю тобі, любий, бути чоловіком, який міцніший і міцніший за чавун, бажаю бути потужною стіною, захистом від заздрощів і бід для нашої родини, промінчиком радості та веселощів. Нехай золотом щастя завжди буде сповнений наш чавунний казанок, нехай нам з тобою доведеться пережити ще багато чудових свят та дивовижних днів.

Вітаю тебе, мій любий і коханий чоловік з чавунним весіллям! Ми разом ні багато, ні мало, а цілих 6 років у шлюбі, і це були щасливі роки, сповнені спільної радості та щирої любові. Нехай і далі нам вдається також дружно та весело жити, долаючи всякий бар’єр на шляху до наших мрій.

Ми з тобою 6 років вже сім’я, коханий. З чавунним весіллям, дорогий чоловік! Залишайся таким же славним і вірним чоловіком, надійним і хоробрим чоловіком, доброю і доброю людиною. Нехай негода обходить стороною нашу сім’ю, нехай у домі буде мир, достаток та любов!

Чоловік мій чудовий і чудовий, вітаю тебе з нашим чавунним весіллям, із 6-річчям сімейного життя. Бажаю тобі життєвої енергії та впевненості у завтрашньому дні, стабільного успіху та достатку. Нехай наша любов з роками міцнішає, а дім наш сповнюється щастям, благом і добром.

Улюблений чоловік, вітаю тебе з 6-ю річницею нашого весілля! Нехай чавунною фортецею вирізняється наш шлюб, трепетною радістю знаменується наша дата. Величезного тобі щастя, чудових відчуттів та вражень, бажань та здобутків! Ти найулюбленіший і найнеобхідніший, найдбайливіший і найуважніший! Зустріч з тобою — найкраще, що могло статися зі мною!

Дорогий чоловік, я вітаю тебе з нашим чавунним весіллям! Ми у шлюбі всього 6 років, а ніби цілу вічність знаємо один одного. Мені з тобою комфортно та добре, радісно та весело. Я вдячна долі за нашу зустріч, за наше кохання. Милий, 6 років — це лише маленька наша заслуга. І нехай у наше чавунне весілля наші узи стануть міцнішими і міцнішими, як чавун. Улюблений чоловік, я бажаю тобі здоров’я, самодостатності, впевненості та рішучості, я бажаю нам благополучно та дружно дожити до золотої медалі, а там ще стільки ж – і сотий рік.

З чавунним весіллям, чоловік, з 6-річчям сімейного життя. Ти робиш мене щасливою людиною, яка впевнена, що її вибір був найвірнішим і найправильнішим. Нехай попереду сім’ю на нашу чекає нескінченний успіх і незабутні емоції.

Любий мій чоловік, вітаю тебе з чавунним весіллям, з 6-річчям нашого чудового життя! Бажаю тобі залишатися таким же милим, добрим, впевненим і бажаним, хай життя наше буде доброю казкою, сповненою щирої любові та величезного щастя.