Дорогі наші майже молодята, ви так один одного любите що любо дорого поглянути, пронесіть ваше кохання через все життя, щоб від іскри загорівся вогник і ви не гасите його!

Ви ще дуже молода але дуже перспективна сім’я, бажаю вам багато дітей і бути щасливими всупереч усім тягарам, Ангела зберігача вам і міцного самовідданого кохання!

Ви два роки живете разом, не відпускайте один одного, не кажіть нічого в період агресії, бережіть нерви вашої половинки, будьте прикладом для молодих!

Ось і минуло вже два роки, як ви стали чоловіком та дружиною. Бажаю вашій родині щастя, гармонії та взаєморозуміння. Достатку, затишку, вірності, удачі та кохання. Нехай усі ваші бажання збудуться!

Ваша сім’я ще молода, я хочу побажати, щоб вас нічого не могло посварити, будьте поблажливими, розуміючими і милостивими один до одного!

Бережіть своє кохання, нехай паперове весілля стане початком довгої історії кохання, а ці 2 роки орієнтиром для щастя.

Нехай ваш будинок буде наповнений щастям, гармонією та найніжнішими почуттями. Цінуйте один одного і розумійте з півслова.

Привітати хочу з малою річницею та побажаю довгого терпіння, ніжного кохання, спільних відпусток, добрих діточок, теплоти у стосунках!

Вітаю тебе коханого з роковинами нашого весілля, дуже хочу продовжувати наше життя в таких же романтичних відносинах, люблю тебе і зберігатиму наше вогнище!

Помічаючи ваше щастя, вітаю вас із дворічною річницею весілля, будьте щасливі й надалі, всього вам затишного та доброго!