Моя мила дружина, вітаю тебе з нашою другою річницею, з паперовим весіллям. Бажаю тобі бути завжди щасливою поряд зі мною і радіти життю, як дитина, яка запускає в небо паперовий літачок. Залишайся найпрекраснішою і чудовішою, а я постараюся приносити в наш сімейний бюджет побільше грошових паперів, щоб життя наше стало ще кращим, розкішнішим і веселішим!

Мила, вітаю нас із нашим паперовим весіллям! З тобою ми здобули справжнє щастя, поєднавши міцними узами наші серця, і цього щастя сьогодні два роки. Бажаю тобі, рідна, завжди бути такою променистою, прекрасною, милою, моєю єдиною. І нехай чистий, білий, гладкий і незім’яний лист нашого життя заповниться щасливими та радісними рядками кожного дня.

Мила моя, ми сьогодні відзначаємо свято нашої любові та вірності — паперову річницю. Ці два роки пролетіли так швидко, як два щасливі дні. Ми багато з тобою подолали і багато досягли. І я знаю, що попереду на нас чекають ще кращі дні. Бажаю тобі, люба, частіше посміхатися, завжди свого домагатися і перетворювати всі дні на чудові свята для нашої міцної родини.

Кохана, ми за 2 роки подружнього життя стали міцним та міцним союзом. Вітаю нас із паперовою річницею. Бажаю, щоб кожен новий день був для тебе новою сторінкою щастя, щоб у тебе завжди вистачало часу на список важливих справ, приємних турбот та веселих розваг. Люблю тебе і любитиму завжди, поки ми не заповнимо всі розділи книги про нашу чудову родину.

Паперовим літаком пролетів наш другий рік шлюбу, і це був ще один рік радості та натхнення поряд з тобою, люба моя дружино. Вітаю з паперовим весіллям і бажаю тобі, кохана, завжди залишатися найчарівнішою і найпрекраснішою, щодня зустрічати в моїх обіймах і в променях щастя. Нехай майбутнє нашої родини буде білими та чистими паперовими листами, які ми самі заповнимо історіями, розповідями та повістями про наше кохання, наші успіхи та досягнення.

Паперовим літаком до нас прилетіло наше свято. Кохана, я вітаю тебе з нашою паперовою річницею і бажаю тобі згадувати з усмішкою все добре, що з нами трапилося за ці 2 роки, вірити в наше світле майбутнє, жити нашим щасливим і прекрасним сьогоденням, у якому ти, як завжди, ніжна, божественна та неповторна.

Моя прекрасна дружина, я хочу подякувати тобі за ці прекрасні два роки кохання та взаєморозуміння, хочу, щоб ти завжди знала і пам’ятала, як сильно я тебе ціную та поважаю! З роками ми ставатимемо тільки щасливішими і ближче до один одного!

Дружина, з паперовим весіллям! Ти найкраще, що в моєму житті трапилося, моє справжнє кохання і підтримка, опора і радість. Ці два роки були прекрасними та щасливими, хай буде так і надалі.