З паперовим весіллям, дорогі! Ми бажаємо, діти, зберегти і разом берегти все те щастя, яке ви встигли створити за ці два роки подружжя. Бажаємо розпочати свій наступний рік красиво, весело та впевнено. Нехай ваш паперовий кораблик пливе за течією удачі та благополуччя. Нехай у вашій родині завжди панують лад, радість та любов!

Дорогі наші діти, вітаємо вас із паперовим весіллям! Нехай ці 2 роки сімейного життя подарують вам абсолютну впевненість один у одному та добробут. Дітки, живіть на втіху, підтримуйте один одного у всьому, вірте, що все у вас вийде, мрійте, прагнете і неодмінно втілюйте всі свої мрії в спільну щасливу реальність. Здоров’я вам, діти, всіх благ та достатку!

Дорогі наші діти, ми вітаємо вас із 2-річчям подружжя. Ви — чудова сім’я і разом пройшли поряд 2 роки, і у вашу паперову річницю ми хочемо побажати, щоб у паперовому вашому сімейному альбомі всі сторінки були заповнені рядками щастя та радості, ілюстраціями веселощів та чудес. Живіть добре, діти, і бережіть одне одного!

Дорогі діти, вітаємо з паперовим весіллям. І бажаємо вам, щоб з кожним роком ваше сімейне гніздечко розросталося і багатіло. Щоб у ньому додалося достатку, дзвінкого дитячого сміху, кохання та різних життєвих благ. Бережіть ваш затишок і те тепле почуття, яке змушує всередині все трепетно ​​стискатися при думці один про одного.

Дорогі діти, вітаємо вас з 2-річною річницею, з паперовим вашим весіллям. Бажаємо, щоб вам під силу було скласти своє щастя із простих буднів, ніби будь-яку фігурку орігамі із простого паперу. Нехай все вам буде по плечу, нехай вашу родину обходять невдачі та хвороби, нехай у вашому будинку завжди буде тепло, затишно, улюблено та насолода.

Рідні діти, вітаємо з вашою другою річницею! Бажаємо теплих світанків і ніжних заходів сонця, бути один одному опорою і підтримкою, не знаючи негараздів! А ми будемо поруч, допомагати і при нагоді давати поради!

Дорогі наші діти, від щирого серця вітаємо Вас з другою річницею шлюбу, бажаємо Вам завжди бути міцною та дружною родиною, радувати нас онуками, нехай у Вашому домі буде тепло, світло та достаток.

Дорогі діти, вітаємо Вас із паперовим весіллям! Бажаємо, щоб Ваші почуття один до одного були такими ж багатогранними, як папір, щоб Ви завжди любили і поважали одне одного.