Вітаю з роковинами! Бажаю, щоб у вашій родині завжди водилися папірці для щасливого довгого життя, подорожей, смаколиків та пригод! Бережіть та цінуйте один одного!

Дорогі молодята, через 2 роки від дня весілля Ви відзначаєте день паперового весілля. Нехай Ваші почуття ніколи не рвуться, щирі емоції ніколи не будуть зім’ятими, а Ваше кохання буде чистим як паперовий лист!

Ось уже 2 роки ви удвох йдете дорогою сімейного щастя. Вітаю з паперовим весіллям і бажаю більше паперової валюти в сімейному бюджеті, дружину — сил молодецьких, а дружині — вишуканості, ніжності та лагідних посмішок. Нехай ваше спільне життя буде не блокнотом, не зошитом, а довгим та великим паперовим альбомом, на сторінках якого ви, а потім і ваші чудові діти намалюють веселі картинки та розкажуть про чудові історії родини.

З паперовим весіллям Вас! Бажаємо, щоб жили дружно, щоб чоловік був мудрим і слухняним, щоб дружині ніколи не довелося займатися його вихованням. А щоб розумниця дружина була вмілою господаркою та ідеальною дружиною.

З паперовим весіллям, дорогі. Бажаю вам більше цінних паперів на активах, великих купюр на рахунку. Нехай ці два спільні роки вдвічі зроблять міцнішим і сильнішим ваш шлюб, за дві секунди вирішать будь-які ваші проблеми. Залишайтеся окриленими та натхненними, не втрачайте пристрасті та романтики, спрямовуйте свій паперовий кораблик за течією удачі в струмку кохання.

Вітаю вас із паперовим весіллям. Солодка парочка разом уже 2 роки, а це означає, що ви зуміли витримати усі випробування початкового етапу сімейного життя. Молодці. Бажаю вам лише цінних паперів у житті та лише радісних моментів. Бажаю, щоб на ваших обличчях завжди сяяли білі усмішки, як білі аркуші паперу широкого формату, бажаю, щоб у вашій родині було стільки щастя, скільки списали писаки та поети аркушів паперу за всі свої віки.

Вітаю вас із паперовою річницею. Два закохані лебеді живуть разом 2 роки у щасливому шлюбі під одним дахом і пливуть на одній хвилі своїх мрій та трепетних почуттів. Бажаю більше хлібних крихт у вашому чистому ставку надій та любові, бажаю довгі роки вітати і всією сім’єю процвітати!

Вітаємо з паперовим весіллям! Я бажаю вам, щоб життя ваше було легким, м’яким і ніжним, як продукція фірми ZEWA. Щоб ви не мислили життя один без одного, як у певні моменти, потребуєте цієї продукції. І нехай життя ваше буде завжди сповнене любов’ю та щирою пристрастю, як найромантичніші любовні листи. І нехай шлюб ваш буде міцним і не розмокає від дощів якихось дрібних побутових неприємностей.