За 40 років спільного життя можна впізнати свого партнера більше, ніж себе. Але ви стали одним цілим, одним організмом. Ви доповнюєте одне одного і ваше життя – приклад для нас. Здоров’я вам.

Бажаю процвітати вам разом ще довгі роки, нехай у вашій родині завжди панує весна. З рубіновим весіллям вас вітаю, будьте завжди закохані один в одного, цінуйте кожну мить, нехай любов завжди світитися у ваших серцях!

Бажаю в рубінове весілля вам йти поряд по життю, всі труднощі та негаразди долати разом. Нехай ваша щаслива посмішка ніколи не згасає на губах, а блиск в очах ніколи не згасає.

Бажаю у 40-річну річницю вашого весілля, безмежного терпіння, щасливого та райдужного життя. Підтримуйте один одного, дбайливо зберігайте у серцях ваше кохання. Нехай нитка, що з’єднує вас, завжди буде міцною.

Ви показали всім, що таке справжня вірність, взаєморозуміння та праця над стосунками, нехай ці сорок років будуть лише початком, бажаємо Вам багато радісних моментів та цінуєте свою родину!

У такий радісний день вашого весілля, 40 років, бажаю, щоб прикрощі ви не знали, щоб на ваші плечі лягали тільки успіх і захоплення. Нехай ваш корабель любові та розуміння ніколи не терпить краху, а очі завжди світяться від захоплення та щастя.

У рубінову вашу річницю від щирого серця бажаю таких же міцних сил, такої ж міцної любові і такого ж міцного щастя, як рубін. Нехай вашу сім’ю стороною оминають негаразди, нехай у вашому будинку постійно мешкає свято.

Дорогі мої ювіляри, вітаю із 40-річчям вашого подружжя! Це унікальна дата, і, звичайно, мені хотілося б обсипати вас сьогодні коштовними рубінами на честь рубінового весілля! Але з рубінами напружено, тому прийміть слова мого захоплення і побажання ще багатьох таких прекрасних днів і років. Любіть, цінуйте один одного і будьте щасливі!

Від щирого серця в день 40-річного ювілею вашого подружнього життя бажаю підтримки, розуміння, радості та щастя. Нехай кожна хвилина, проведена разом, буде пам’ятною подією у вашому житті.

Ви як дороге вино, з роками стаєте тільки кращими. О, як личить вам щастя, яке ви вже 40 років отримуєте один від одного! Дай Бог кожному такий шанс та можливість прожити неймовірно гарне та довге життя з коханою людиною. Бажаємо, щоб життєву подружню колекцію дорогоцінного каміння та металів поповнили золото, діамант та платина.