Улюблені мої, ви 40 років прожили разом, будучи прикладом для багатьох сімейних пар. Нехай ваше подальше життя, теж буде сповнене життєрадісних моментів.

40 років ви разом йдете по життю, бажаю, щоб ваша дорога була посипана рубінами, золотом та алмазами прекрасних ювілеїв, а в серцях панувала ніжна любов!

Як чудово те, що ви сорок років прожили душа в душу, з річницею вас та вашу родину, будьте щасливі і ми вами пишаємось та захоплюємося!

Як напевно чудово прожити цілих сорок років разом, рука до руки пройти життя, бажаю вам ще довго бути один одному помічниками та підтримкою, але й ми осторонь не залишимося!

Історія вашого кохання – приклад надійних відносин. Ви йдете пліч-о-пліч уже сорок років. Нехай так буде й надалі, нехай ваші почуття не вщухають. Щастя та благополуччя вашій родині.

Бажаю, щоб доля вас зберігала, огортаючи атмосферою щастя, задоволення та спокою. Нехай тішать вас діти та онуки.

Бажаю в день рубінового весілля вашій родині залишатися таким же міцним, люблячим і самовідданим. Ідіть вірною дорогою на щастя і до золотого весілля!

Дорогі наші батьки, ми не втомлюємося вами милуватися, ви найдобріші, вітаємо вас із сорокарічною річницею вашого весілля, і вдячні вам за все!

Дорогі наші тато та мама, з річницею вашого весілля, ми вам дуже вдячні за наше життя повне приємних вражень! Ми вас любимо!

Дорога, кохана, сьогодні рівно сорок років, як ми одружилися, а мені й цього мало поряд з тобою, ми найщасливіші з тобою люди, я тебе вітаю і дуже люблю!