Вітаю вас, молоді, з рубіновим весіллям. Рівно 40 років минуло з того моменту, як ви сиділи за святковим столом сором’язливою нареченою та бравим нареченим. Крута дата — рубінова весілля, і я бажаю вам, щоб рубін вашого кохання сяяв, блищав і відбивав від вас будь-які біди. Залишайтеся міцною парочкою, як рубін і будьте найдорожчою коштовністю один для одного!

Вітаю вас із рубіновим весіллям, із сорокетом спільного життя. Бажаю зовсім не почуватися старичками і не гріти свої попи на дивані, бажаю бути ще ого-го і хвацько вриватися у свято кожного дня. Нехай рубін вашого заслуженого, перевіреного роками і життєвими випробуваннями, щирого і ніжного кохання не зможе ніколи ні розбитися, ні потьмяніти, не запилитися, не застаріти. І знову «гірко»!

З рубіновим весіллям вас вітаємо! Добра та здоров’я, звичайно, бажаємо. Щоб старечий склероз Вам не приніс сюрпризи. Щоб щасливі разом, Ви були і всі мрії здійснили.

Який прекрасний союз у вас вийшов, такий ювілей іншим не сниться! Нехай у келихах весело іскриться терпке вино, життя не здавалося кислим і звичайно бажаємо безліч солодких днів і ночей!

Дороге подружжя, 40 років Вашого шлюбу підтверджує, що Ваші стосунки міцні як камінь рубін, дорогоцінні як його вартість, гладкі як його грані. Бажаємо Вашому союзу довголіття, кохання та процвітання!

Вітаю, молоді, з вашим спільним 40-річчям, із дорогоцінним рубіновим рубежем на вашому шляху. Бажаю ці 40 разом прожитих років розділити на двох та відчути себе знову юними 20-річними закоханими мрійниками. Нехай ні вітер, ні блискавка, ні дощ, ні буря не розколе рубін вашого кохання, нехай у вашому домі завжди сяє свято щастя та втіхи.

Вітаю із сорокетом спільного життя. У хорошому доброму фільмі говорили, що після сорока життя тільки починається, тож нехай і у вас після сорока почнеться нове життя, в якому ви знову закохані голубки-дружини, в якому все весело, красиво і чудово, як у молодих. З рубіновою річницею вас, незліченного багатства в домі та в серцях.

Вітаю з вашим сорокетом, із рубіновою річницею. Бажаю, незважаючи на вік і всякі життєві негаразди, залишатися яскравою рубіновою парочкою — дбайливим чоловіком і солідним чоловіком із чарівною дамочкою — своєю прекрасною дружиною. Бажаю вам бути багатими, як Алі-Баба у казці про 40 розбійників, бажаю ще стільки ж років прожити у шлюбі щасливому та благополучному.