Дорогі та милі батьки, вітаємо вас з великою датою спільного життя, з рубіновим весіллям! Бажаємо дбайливо зберігати накопичені за 40 років ваше щастя, любов, добробут, радість та приємні спогади. Нехай життя ваше буде легким і спокійним, нехай кожен новий день приносить свято у ваш дім та удачу.

З рубіновим весіллям! Ви прекрасна родина, чудові та найкращі батьки, кохані та рідні люди. Вже 40 років ви кохання зберігаєте, бережете та вирощуєте, нехай і далі все так залишається!

Милі наші та чудові батьки, ви сьогодні відзначаєте 40 років сімейного життя, вітаємо вас із рубіновим весіллям. Побажати хочемо вам міцних сил та довгих років, світлого щастя та доброї надії, щирої радості та високого достатку, взаєморозуміння та вічної любові.

Улюблені наші та чудові батьки, вітаємо вас із рубіновим весіллям, з 40-річною річницею вашої родини! Бажаємо жити в здоров’ї, мирі та любові. Нехай будинок ваш завжди буде наповнений щастям, радістю та достатком. Залишайтеся один для одного завжди найдорожчим і незвичайним рубіном.

Дорогі батьки, милі наші, вітаємо вас із 40-річчям вашого спільного життя, з рубіновим весіллям. Нехай у житті вашому будуть кожні щасливі події та світлі моменти дороги вашої пам’яті та серцям, немов рубіни дороги для ювеліра, нехай у домі вашому завжди буде затишно та тепло. Будьте щасливі, рідні, здорові та міцно кохані.

Дорогі наші батьки, вітаємо вас із річницею весілля! Сорок років ви разом. Сьогодні ви відзначаєте рубінове весілля. Бажаємо вам щастя ще довгі роки. Нехай у вас ніколи не виникає жодних проблем. Мрійте, загадуйте бажання, робіть плани і йдіть тільки вперед, тільки до наміченої мети. Нехай життя вас завжди тішить. І попереду у вас нехай буде ще багато хороших днів та чудових подій.

Наші улюблені батьки, вітаємо з рубіновим весіллям, що означає, що ви разом уже цілих сорок років. Нехай ваша любов сяє так само яскраво, як рубіни, чиє ім’я і носить ваші нинішні роковини. Щастя вам у житті та стосунках, поменше сварок та непорозуміння.