Перший рік вашої сім’ї — чудовий початок, нехай все життя у вас пройде в невичерпній любові, нехай ніколи не закінчується терпіння і нехай виховується мудрість!

Наші стосунки зможуть подолати всі перепони, адже ми просто створені бути разом, цей рік став для мене найкращим у житті і нехай наша сім’я стає тільки щасливішою!

Насолоджуйтесь один одним сповна, даруйте свою щирість, любов і ніжність. Будьте щасливі!

Ми рік, як чоловік і дружина, і за весь цей мені жодного разу не довелося сумніватися у своєму рішенні. Дякую за прекрасні дні та за довгі ночі.

Як прекрасна любов, що зароджується в ще молодій сім’ї, вітаємо з першим роком вашого весілля, всього вам тільки кращого!

За цей рік ви стали ближчими і ріднішими. Бажаю, щоб ваші почуття з кожним днем ​​розгорялися все яскравіше, щоб ви купалися з головою у коханні та задоволенні.

За рік з дня весілля почуття лише сильнішими стали, а родина міцнішою. Нехай і далі все йде наче по маслу.

Бажаємо вашій молодій сім’ї всього найдобрішого, найсвітлішого. Нехай кохання переливається яскравими фарбами, нехай не меркне з роками. Цінуйте один одного і будьте щасливі.

Дорогі мої, сьогодні рік вашій родині. Бажаю вам йти по життю поруч, долаючи будь-які прокази та мінливості долі. Пливіть разом бурхливим морем пристрастей, щастя і радості.

Дванадцять місяців пролетіли, як один день. Сьогодні, через рік, ви святкуєте ситцеве весілля! Нехай вогник любові висвітлює вашу подальшу дорогу і допомагає долати перешкоди.