Кохана, ми подружжя в законі вже цілий рік, і я сьогодні вітаю тебе з нашим ситцевим весіллям. Бажаю тобі завжди залишатися моєю красунею в ситцевій сукні, бажаю, щоб все в нас було завжди добре. Нехай попереду на нас чекають щасливі світанки, зорепади яскравих бажань, листопади світлих надій.

Красуня моя, кохана, прекрасна дружина, вітаю тебе з першими спільними роковинами нашої подружньої пари. Це наше ситцеве весілля і я бажаю тобі синього неба мрії, зелені надій та всіх яскравих фарб для нашого щастя. Нехай у нашому житті буде менше труднощів і більше можливостей тішити один одного.

Дружина, з ситцевим нас весіллям! Нехай цей рік став для нас новим витком життя, таким прекрасним і дивовижним, незвичайним, але таким щасливим і радісним. Нехай ще багато років ми разом, любитимемо і даруватимемо ніжність.

Вітаю, радість моя, сьогодні нашому шлюбу виповнився рік! У наше ситцеве весілля я хочу побажати, щоб і життя наше сімейне було легким, як ситець. Кохана, будь завжди щаслива зі мною, надихай мене на подвиги та береги наше сімейне вогнище, а я зроблю все, щоб у цьому осередку завжди було світло, тепло, затишно та багато. З днем ​​весілля, дружино, і давай років до ста житимемо дружно, щасливо та весело.

Мила моя, ми з тобою прожили у шлюбі вже рік, і цей рік для мене був одним великим святом. Дякую тобі за розуміння та віру в мене. Я вітаю тебе, рідна, з нашою ситцевою річницею і щиро бажаю тобі, сонечко, з кожним роком нашого спільного життя світити все яскравіше. Кохана, нехай наша сім’я обходиться без сварок і похмурих днів, нехай у нашому будинку завжди горить вогнище кохання, благополуччя та щастя. Люблю тебе і бажаю, щоб твої мрії завжди здійснювались, адже тоді і я буду щасливий.

Мила дружина, вітаю тебе з нашим ситцевим весіллям. Наш шлюб лише рік, але ми з тобою змогли подолати всі перепони на шляху до сімейного щастя. Бажаю тобі, моя люба, завжди залишатися юною дівчинкою в ситцевій сукні і радісно кружляти зі мною в танці натхнення. Нехай наша любов з роками стає міцнішою, нехай труднощі нас тільки загартовують, нехай все ж таки більше буде безтурботних, романтичних, веселих і щасливих днів у нашому спільному житті.

Улюблена, ненаглядна, прекрасна дружина, ми вже рік із тобою одружені. Вітаю з ситцевою річницею і хочу побажати тобі залишатися завжди такою ж ніжною, мрійливою, веселою, турботливою, дивовижною. Нехай після перших спільних випробувань та прагнень, труднощів та досягнень на нас чекають лише щасливі дні, веселі свята, великі перемоги. Рідна, нехай твоя будь-яка мрія стає дійсністю, а я, повір, докладу для цього всі свої зусилля. Люблю тебе!