Дорогі діти, нехай цей казковий рік, гріє ваші душі, а попереду чекає ще більш солодке життя у шлюбі. Нехай повага між вами не меркне, а довіра лише зростає та набирає обертів. Нехай любов також яскраво світить і скріплює ваш союз день у день. З річницею!

Дорогі діти, вітаємо вас з першою вашою річницею, з вашим ситцевим весіллям! І нехай все ваше спільне життя буде таким же легким, як ситець. Ми вам бажаємо здоров’я та благополуччя, бажаємо, щоб рік у рік ваша сім’я ставала міцнішою, більшою і дружнішою. Будьте щасливі, діти, бережіть один одного і тільки разом прагнете своїх мрій, які неодмінно здійсняться.

Дорогі діти, ось і рік пролетів із моменту вашого весілля! Ми насолоджуємось вашими щасливими обличчями і хочемо бачити їх такими вічно. Нехай ваш будинок буде сповнений любові та затишку, а серця – ніжності та пристрасті один до одного! Будьте завжди такими ж ніжними, дбайливими, люблячими та щедрими! Здоров’я вам, процвітання та радості!

Дорогі діти! Рівно рік тому ми вінчали чари вашого кохання красивою весільною церемонією, що запам’ятовується. Того незабутнього дня ви стали одним серцем та однією душею. І сьогодні, після року, проведеного вами у шлюбі, нам приємно усвідомлювати, що почуття, що поєднало вас, дуже схоже на досконалість. Ви ідеальна пара, і створені один для одного. Бажаємо вам обом великого щастя, і нехай це ситцеве весілля якось стане золотим!

Милі наші діти, вітаємо вас із першою вашою річницею, із ситцевим весіллям. Бажаємо вам світлого та благополучного подальшого спільного шляху, миру та розуміння в домі, достатку та здоров’я, радості та невгасаючої любові.

Дорогі наші діти, у ситцеву річницю бажаємо вам зберегти легкість та ніжність ваших стосунків! Нехай ваші почуття міцнішають і стають ще сильнішими! Будьте мудрими та терплячими, і нехай ваше життя складається лише зі щасливих миттєвостей!

Дорогі діти, ви вже рік як сім’я, зразкова, міцна, любляча і така світла. Бережіть свої почуття та своє кохання. Нехай узи ваші з кожним днем ​​будуть міцнішими, а посмішка на обличчях ширша.

Своїх улюблених та щасливих дітей хочемо привітати з річницею – ситцевим весіллям! Бажаємо довгих років прекрасного та наповненого позитивними емоціями життя. Слухайте один одного, підтримуйте, любіть та цінуйте! Нехай у вашій родині завжди будуть затишок, достаток та умиротворення!

З першим роком подружнього життя, дорогі діти, з почином! Цей рік для вас був насиченим і певним чином випробувальним. І ви, звичайно ж, упоралися з усіма питаннями, проблемами та перешкодами. Дай Бог Вам багато щасливих років спільного життя, нехай у світі вашої родини завжди панує гармонія та достаток. Не втомлюйтеся любити один одного, впевнено йдіть назустріч своїм мріям. І нехай ця ситцева річниця зробить ваш подальший шлях легким та барвистим.

Із першим роком сімейного життя вас, діти. Бажаємо у спірних питаннях знаходити компроміс, бажаємо дружно вирішувати всі проблеми, бажаємо щодня наповнювати щасливими посмішками, бажаємо берегти свою чудову родину. Здоров’я вам, діти, великих досягнень та вічного кохання!