Мій улюблений чоловік, ось нашому подружньому щастю і виповнився рівно один рік. У день ситцевого весілля хочу ще раз освідчитися тобі в коханні, побажати нам миру та затишку, гармонії та благополуччя.

Дорогий мій! Вітаю тебе з нашим першим сімейним ювілеєм – ситцевим весіллям! Нехай і далі в житті панують любов, злагода та мир, нехай достаток не покидає наш дім, а тільки примножується, бажаю, щоб у нашому затишному домі завжди звучав веселий дитячий сміх!

Дорогий мій чоловік, чудовий і вже рік, як коханий чоловік, вітаю нас із першою нашою річницею сімейного життя. У ситцеве весілля бажаю, щоб такою ж легкою була наша подальша спільна дорога, щоб перед нами відкривалися нові горизонти успіху і радості, щоб з кожним днем ​​любов наша ставала тільки міцнішою, а родина наша — щасливішою.

Мій улюблений і найбажаніший чоловік у світі, вітаю нас з першою нашою річницею, з ситцевим весіллям! Бажаю тобі завжди залишатися наймужнішим і сміливішим, моєю надійною опорою та вірним головою сім’ї. Нехай нашу сім’ю стороною оминають невдачі. Я тебе сильно люблю. Нехай життя наше буде легким і гладким, наче ситець.

Дорогий мій законний чоловік! Вітаю тебе з нашою першою річницею! Рівно рік тому ми скріпили наші почуття, уклавши шлюб. З того часу я жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Люблю тебе, ціную, обожнюю. Бажаю тобі бути таким самим романтичним і ніжним, як і раніше, наполегливо добиватися своїх цілей і долати будь-які перешкоди. А я, люблячи і піклуючись про тебе, буду завжди поруч, підтримуватиму і надихатиму!

Мій дорогий чоловік, я вітаю тебе з нашою першою річницею, з нашим ситцевим весіллям. Золото моє, бажаю нам завжди берегти нашу любов і захищати наше щастя від злих мов і всіляких колотнеч долі. Нехай наші почуття завжди залишаються такими ж легкими та ніжними, як ситець. Нехай наш будинок зберігає атмосферу блага, ладу та гармонії.

У нашої родини сьогодні день народження — наша перша річниця, ситцеве весілля. Хочу тебе привітати, любий мій чоловік, і побажати, щоб наші стосунки з кожним роком ставали прекраснішими, щоб ти був щасливий і коханий!

Мій дорогий чоловік, наш перший рік сімейного життя пролетів, він був наповнений першими нашими серйозними рішеннями та цілями, нашими успіхами, а в чомусь і розладами. Нехай усе погане і сумне залишиться в минулому і більше не турбує нас. Я тебе вітаю, коханий, з нашим ситцевим весіллям і бажаю вдихати повітря щастя на повні груди і любити мене всім серцем.

З першою нас річницею, коханий чоловік! Дякую, що ти є в моєму житті і робиш кожен спільно прожитий день особливим і сповненим любові. Люблю тебе безмежно!

Милий чоловік, любий мій, вітаю тебе з нашим ситцевим весіллям, з першою нашою родинною річницею! Бажаю тобі залишатися міцним і сильним, впевненим у собі та добрим, чуйним та веселим, життєрадісним та найкращим. Нехай наше кохання живе вічно, нехай наше щастя триває нескінченно.