Дорога сестро! От і пройшли 25 років щасливого спільного життя, які ви провели разом із чоловіком. Бажаю вам не меншого щастя, нових радостей та спільної поваги. Любіть та бережіть один одного!

Сьогодні 25 років від дня нашого весілля! Срібна наша дата! Коханий, вітаю тебе та казково люблю! Ми разом багато років, і я розумію, що не помилилась у своєму виборі. Ти — найкращий із чоловіків. Найвірніший, добрий, дбайливий та милий. Хочу, щоб ми прожили ще тричі по 25 років! Зі святом, рідний!

Вітаю тебе, чоловік, з нашим срібним весіллям. Чверть століття ми в шлюбі стали рідними і залишилися один для одного, як і раніше, дорогими людьми. Дякую тобі за часті свята та розуміння, за довіру, лад та достаток у нашій родині. Бажаю тобі, любий чоловік, залишатися таким же впевненим чоловіком, який ніколи не здає своїх позицій. Нехай наступна наша чверть століття буде ще щасливішою, радіснішою та успішнішою. Здоров’я нам та міцних сил.

Вітаю тебе, мій улюблений чоловік із спільним 25-річчям, із нашою срібною медаллю. Побажати тобі хочу міцного здоров’я та надійного успіху, великого везіння та удачі. Нехай наше щастя та любов залишаються міцними з роками, нехай у нашому домі буде достаток, затишок та розуміння.

Дорогий чоловік мій, вірний і надійний чоловік, вітаю тебе з нашою 25-ою річницею, зі срібним весіллям. Нехай наше життя буде красивим і блискучим, немов срібло, нехай нашу сім’ю стороною обходять невдачі та негаразди. Бажаю тобі міцного здоров’я та бравих ідей, високого достатку та щирого сімейного щастя.

Дорогий мій чоловік, сьогодні пам’ятна дата нашого життя, вітаю тебе з нашим 25-річчям, зі срібним весіллям. Нехай яскравим сріблом блищить на сонці життя наше щастя. Милий мій, бажаю тобі з самого ранку до глибокої ночі великої удачі та чудового настрою. Ти – мій головний чоловік, помічник і герой, залишайся ним до нашого спільного сторіччя, до нашої веселої старості.

Дорогий мій чоловік, вітаю нас із 25-річчям нашого сімейного життя. У день срібного весілля хочу побажати тобі, рідній, міцного здоров’я, відмінного настрою, високого достатку та бравої удачі. Нехай наш дім завжди буде наповнений щастям, затишком, радістю та любов’ю.

Зі срібним весіллям, чоловік коханий! Всі 25 років ти щасливою мене робиш, оточуєш своїм теплом і турботою, загортаєш в обійми і ніколи не забуваєш сказати важливих слів. Я хочу дарувати тобі турботу та ніжність!

Кохана, вітаю тебе з нашою річницею, зі срібним весіллям! Хочу побажати тобі, щоб ти ніколи не переставала посміхатися і сміятися, щоб твоє добро, ласка і ніжність ніколи не згасали, щоб моя любов так само тебе окриляла, а очі світилися від щастя. Ти моє все, я люблю тебе!

Дороге подружжя, вашій родині виповнюється 25! Це важливий ювілей, який треба відзначити річками шампанського та яскравим феєрверком! Бажаємо вам цінувати спільні роки і будувати далі свій затишний світ, де багато кохання та радості, пристрасті та ніжності! Не залишайте один одного ніколи!