Вітаю вас, мої улюблені, чудові батьки! Вже 25 років ви йдете по життю разом, ви багато чого пережили, впоралися з багатьма труднощами, подолали безліч перешкод, але незважаючи ні на що, зберегли це чарівне почуття, що пов’язало корда ваші долі. Я бажаю вам і надалі з тією самою ніжністю дивитися в очі один одному, з тим же трепетом обіймати один одного і жити з тією ж палаючим коханням у серці. З річницею!

Мої прекрасні та всією душею улюблені батьки, вітаю вас із 25-річною річницею весілля. Нехай срібний блиск вашої урочистості відродить ті емоції, які горіли у вас під час перших зустрічей. Нехай щастя та радість спільного життя завжди примножуються. Будьте здорові, красиві, любіть та бережіть один одного!

Дорогі батьки, вітаємо вас зі срібним весіллям. Це велике досягнення — прожити у злагоді та світі 25 років. Улюблені наші, нехай життя стане простіше і легше, нехай хвороби не приходять у ваш дім, нехай у сім’ї панують спокій та щастя. Бажаємо ще багато років спільного життя в любові та радості, повазі та добробуті, вірності та вдачі.

Дорогі мої, чудові батьки, я вітаю вас із 25-річчям сімейного життя. Тепер у вас в арсеналі є срібна медаль за спільні здобутки та чудові результати вірності почуттів. Бажаю вам, рідні мої, так само впевнено, весело та бадьоро продовжувати свій шлях, підтримуючи яскравий вогонь сімейного вогнища та щасливу атмосферу у затишному будинку.

Дорогі мої та найрідніші, вітаю вас із 25-річчям вашої річниці. Зі срібним весіллям, батьки! Бажаю, як і раніше, любити міцно один одного і радувати щодня. Бажаю вам здоров’я та відмінного настрою. Нехай ваше спільне щастя сяє яскраво сріблом, нехай Бог приносить благо і тепло у вашу оселю.

Дорогі мамо і тато! Ви разом уже стільки років, що й уявити важко. У вас срібне весілля, і це ціла чверть століття. Нехай же ваш шлюб і далі процвітає, буде сповнений щастя та любові. Бажаю, щоб ви святкували річницю весілля ще багато разів.

Дорогі та улюблені батьки, вітаю вас зі срібним весіллям, з великою заслугою у сімейному житті. Будьте завжди щасливі та міцно кохайте один одного. Нехай роки тільки зміцнюють ваш шлюб та сім’ю. Бажаю вам благодаті у домі та достатку, великої удачі у справах та сприятливої ​​атмосфери у серцях.

Доброта, взаємодопомога, розуміння, терпіння, любов — ось далеко не повний перелік того доброго, чому Ви завжди нас навчали на власному прикладі, дорогі мама та тато! Ваші любов, довіра та міцний шлюб завжди викликали у нас захоплення та почуття гордості. Ви для нас найрідніші, найважливіші люди на світі! Від щирого серця, від щирого серця вітаємо Вас з урочистістю Вашої любові. Прийміть наші найщиріші вітання та побажання зустріти разом ще безліч таких значних ювілеїв!

Вітаю зі срібним весіллям, любі мої батьки. Ви разом пройшли чверть століття, зуміли створити та зберегти чудову родину. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та щастя, доброї удачі та бравих сил, цікавих ідей та везіння у житті.