Наші щасливі та дорогі діти, ви успішно прожили разом 25 років, сьогодні у вас срібне весілля. Від щирого серця вітаємо, рідні, і хочемо вам побажати не втрачати своїх сил і оптимізму, міцно тримаючись за руки і далі йти по життю, дбайливо зберігаючи своє щастя і любов. Нехай у будинку завжди буде тепло, затишно, радісно та світло.

Дорогі діти, ви зуміли створити щасливу сім’ю та з кожним роком зміцнювали її. Сьогодні щиро вітаємо вас зі срібним весіллям, з вашим спільним 25-річчям. Нехай подальше життя вашої родини буде благополучним і безперешкодним, бажаємо вам гарного достатку та доброго здоров’я. Будьте коханими, вірними один одному, і щасливими. Нехай у вашому домі буде свято та радість.

Зі срібним весіллям, діти! Шлях 25 років життя принесуть ще більше тепла в будинок та радості, розуміння та затишку. Ніколи не сваріться, живіть у ладі та злагоді. Нехай лише кохання оточує і турбота.

Із 25-річчям весілля. Нехай це срібна дата змусить вас ще більше задумати про кохання одне до одного. Нехай з кожним днем ​​зростають почуття, тепло та впевненість. А ми завжди будемо поряд радіти вашим успіхам та перемогам.

Дорогі діти! Двадцять п’ять років це великий термін. Тут можна тільки порадіти і побажати величезну чашу щастя, яка тільки наповнюватиметься, чим більше років минеться. Нехай же любов не згасає, а сяє подібно до комети, що проноситься по небу.

Діти! Двадцять п’ять років — це показовий вік, особливо спільного союзу. Нехай він буде чистий, як срібло, благополучний і непорушний! Щастя вам, будьте здорові та бадьорі духом, підтримуйте один одного у всіх починаннях!