Вітаю зі сріблом вашого спільного життя, з 25-ю річницею міцних зв’язків та медового щастя. Бажаю вам жити завжди дружно та красиво, бути один для одного болтом та різьбленням, вазою та квіткою, неймовірною глибиною та морською зіркою, смачною булкою та гарячим чаєм.

Вітаю з блискучими та блискучими роковинами спільного життя, з 25-річчям взаємного мозоклюйства і водночас пристрасно гарячого кохання. Бажаю вам у срібне весілля бадьоро і красиво продовжувати шлях до часів, поки пісок з вас не посиплеться, бажаю сріблястого дощу зі щастя та радості, бажаю, щоб ваш солодко-медовий та цукерково-романтичний період тривав вічно, і щоб все життя ваші серця дарували один одному любов і веселе струс.

Вітаю вас, дорогі, із чвертю століття спільного життя. Треба сказати, що прожити щасливо та весело 25 років разом і не випити всю кров один у одного – це досягнення! Ви великі молодці, і я хочу вам побажати більше срібних монет у вашій скарбниці та шаленого щастя ще на довгі роки.

На годиннику спільного життя 25 років. Вітаю вас, хлопці, зі срібним весіллям. Бажаю, щоб було так: ви — 2, як і раніше, закохані щасливчики, на сімейному факультеті з усіх предметів, у яких стоїть тверда 5! Бажаю бути в захваті один від одного, купатися в розкоші та сріблі мрійливих днів.

І нехай поки що не золота, а тільки срібна медаль у вас на двох. Все ж таки, це — досягнення. Вітаю з 25-річчям подружжя і від душі бажаю на срібних струнах сімейної віолончелі грати щасливу мелодію невгасаючого і, як і раніше, ніжного кохання. Нехай діти ще слухаються, нехай у вашої пари відкриється друге дихання до життя. Бажаю вам купу грошей, здоров’я та розуміння з одного погляду.

Вітаю зі срібним весіллям. Вашій подружній парі вже 25 років знову молодуха. Бажаю вам завжди почуватися щасливою, веселою, впевненою, дружною, міцною, крутою парочкою, як Бонні та Клайд, бажаю в срібну павутину сонячних днів ловити лише щасливі, дивовижні та яскраві моменти. А також бажаю вам завжди вітати і процвітати!

Вітаю зі сріблом, і нехай це ще не перше місце, ви все ж таки зуміли щасливо і успішно пронести прапор сімейного життя протягом 25 років. Бажаю вам не знати розлади ні шлунка, ні в житті, бажаю дружного сімейства та багатства у кишенях. Нехай у вашому домі буде лампа Алладіна, яка виконає всі ваші бажання і миттєво усуватиме всі насущні проблеми.

Вітаю зі срібним весіллям. Ви успішно відмотали термін у 25 років, бажаю й надалі жити як закохані Трістан та Ізольда, не знаючи проріх, грубих образ та негаданих бід. Нехай життя ваше буде надзвичайно смачним, як цукрова кукурудза, нехай буде багато в ньому достатку, щоб стискалося вам довго і солодко.