Мамочко, саме ти є для мене у всьому прикладом, адже ти справжній ідеал! Нехай твої очі завжди сяють, посмішка освітлює світ сонячним світлом, а краса душі та тіла ніколи не в’яне! Бажаю тобі доброго здоров’я та вічного жіночого щастя!

Нехай під подушкою брязкальце, нехай спиш ти тільки стоячи, нехай ти забула коли востаннє фарбувала вії і розчісувала волосся, нехай іграшки розкидаються зі швидкістю світла і улюблена каструля пристосована під горщик. Подивися в ці оченята, що світяться, і побачиш у них відбиток свого безмежного кохання і знайдеш сили однією рукою варити, другою прати, третьою запихати в рот улюбленому чаду ложку з кашею, четвертою гойдати коляску, п’ятою втішати втомленого чоловіка. З Днем Матері!

Мамо, дякую тобі за життя і за те, що даруєш мені стільки кохання, турботи та тепла! Я знаю, люба, що я не подарунок, але я теж усім серцем тебе люблю та ціную! Нехай твоя промениста усмішка сяє якнайчастіше! Бажаю тобі сонячного настрою, вічноквітучої краси та виконання всіх бажань!

Вітаю з Днем матері та побажати хочу, щоб попа у дітей була не бита, щоб нервові клітини були спокійні та цілі, щоб у сім’ї мама була королевою, яка дбатиме про своїх коханих, яку всі цінують та поважають.

Прекрасна моя матуся вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі, незважаючи на всі труднощі життя залишатися такою ж пустотливою, веселою, по-жіночому зворушливою і наївною. Нехай вороги кусають лікті, а друзі трохи заздрять, адже ти в мене найкраща у всіх проявах.

Мама, матуся, батька! Вітаю тебе з гідним святом у житті всього людства. Рано чи пізно усі досягають до цього свята. Він означає, що ти можеш продовжити рід і показати частинку себе світу. Не забудь подякувати дітям, адже цього свята вони доводять, що ти мама. Діти будуть завжди чіплятися і потім тебе соромитися за твою ніжність і турботу, виявлену до них. Завжди намагатимешся знову підняти своїх дітей, але вони тепер важать як мамонти і стають непосильними для тебе. Бажаю, щоб для своїх дітей ти була як батьківщина мати, і вони будуть гідні жити на цій землі.

Вітаю з Днем матері та побажати хочу, щоб нерви не «іскрилися», щоб око не смикалося, щоб діти мамою пишалися, щоб мозок від напруги не «торкнувся». Бажаю бути мамою-душкою, надійним порадником та доброю подружкою.

Вітаю з маминим днем! Нехай і нелегке завдання ростити молоде покоління, але цей заливистий сміх, ці чудові статки, які дарують маленькі шибеники, цінніші за будь-які подарунки. Нехай «пуповинки» ваших дітей стають дедалі довшими і довшими, що дозволить вам більше часу приділяти собі. Нехай вистачає нервів і життєвих сил на істерики та примхи, нехай дурна поведінка загартовує вас і дає найсильнішу витримку. Будьте міцними, впевненими, а головне улюблені своїми дітками!

Дорогі, улюблені, дбайливі, ніжні, красиві, привабливі та найкращі! Наші мами, матусі, мамочки, зі Святом вас! Ви є наші милі універсальні солдати. Ви і батьківки, і виховательки, і нянечки, і кухарі, і прачки, і хранительки домівки в одній особі. Хороші наші, здоров’я вам, щастя, чудового настрою та фінансової суперстабільності!

Вітаю з Днем матері та побажати хочу солодкого та соковитого життя, як стиглий кавун із насінням достатку та удачі, бажаю не просто дітей, а найкращих вундеркіндів, бажаю найміцнішої та дружнішої родини, як у лісі опеньки.