З Днем матері, люба теща! Дякую Вам за прекрасну дочку. Вона – найкраща дружина у світі. І таку дівчину могла виховати лише найкраща жінка. Бажаю Вам, мамо, завжди залишатися впевненою, сильною, красивою, енергійною, щирою. Бажаю Вам чудового самопочуття, доброго настрою та всього необхідного для щастя!

З днем ​​матері, шановна теща! Хочу висловити свою особливу подяку за виховання дивовижної доньки, прекрасної господині та бездоганної дружини. Ви повністю відбулися як мама, Ви можете пишатися своєю дитиною.

Вітаю прекрасну жінку, яка дала життя і виховала гідних дітей, яка прийняла мене як рідного сина. Я бажаю завжди відмінного настрою та радісних усмішок, які продовжують молодість, підкреслюють красу та бережуть здоров’я. Нехай у Вашому домі завжди буде запах гостинності, смачних частування та доброго затишку. З Днем Матері!

З днем ​​матері, кохана теща! Як мені приємно називати Вас мамою. Дякую, що Ви у нас є і велике спасибі за вашу незвичайну дочку.

Вітаю чудову тещу, мою другу маму, шановну та чудову жінку з Днем матері. Бажаю Вам довгих років здоров’я та щастя, сімейного блага та любові, радісних свят та веселощів душі, великої удачі та достатку, довговічної краси та неповторності.

З Днем Матері! Бажаю, щоб Ви завжди процвітали, голосно сміялися і отримували багато компліментів, дякую, що багато чому мене навчили та прийняли, як рідного сина, будьте завжди у бадьорості та міцному здоров’ї!

Мила тепленька, люба мамо, я Вас вітаю з Днем матері і хочу побажати добра і блага, душевного тепла та світла, мирного неба та удачі, міцного кохання рідних та чудових свят, вірних сімейних традицій та щасливих подій, радісних спогадів та щедрих подарунків долі.

З Днем Матері! Ви для мене стали другою мамою, до якої я можу прийти та розповісти про все, дякую, що так мене прийняли і завжди допомагаєте своїм добрим словом!

Променева і неперевершена! Це саме про вас. Сьогодні в сонячний день, коли ви прийшли в цей світ, я хочу побажати завжди залишатися такою мудрою, оптимістичною і просто прекрасною жінкою. Будьте на вашому балі життя найяскравішою зіркою. Живіть щасливо, багато і в повному будинку затишку, тепла та любові!

Вітаю з Днем матері та дякую за дочку — мою кохану дружину. Ви — чудовий приклад люблячої та турботливої ​​матері та бабусі, наша родина Вас дуже цінує та любить. Будьте завжди здорові та щасливі, зі святом!