Ти скоро станеш мамою, найпрекраснішою і найдивовижнішою, найдобрішою і найкрасивішою. Нехай це свято буде приводом усміхнутися, обійняти і висловити своє кохання, яке найміцніше і найщиріше. Вітаю!

На тебе попереду чекає найкращий період, я навіть не сумніваюся в тому, що ти будеш просто неймовірною, турботливою і дуже уважною матусею, бажаю щастя твоїй родині та дитині!

Зі святом, мила! Дорога, у твоєму прекрасному становищі День матері треба відзначати у приємному місці та тільки з приємними людьми! Бажаю тобі завжди мати підтримку, опору та цілодобову допомогу у всіх справах! Ти будеш найкращою мамою, я знаю!

Нехай материнство розкриє у тобі всі таланти, хай справжнє щастя принесе. Під серцем ти носиш нове життя, яке стане для тебе сенсом всього, заради чого варто боротися, і насолоджуватися цим самим життям. З Днем Матері!

Вітаю тебе зі святом, Днем матері. Під серцем носиш найдорожче для жінки – дитинку. Нехай радість материнства зробить твоє життя, особливо прекрасним і щасливим, бажаю міцного здоров’я тобі та малюкові!

Вітаю тебе із Днем матері! Хоч малюк ще й у животику, але ти його вже оберігаєш, любиш і піклуєшся про нього. Бажаю тобі здоров’я, сил, спокою і нехай на тебе чекає чудове материнство!

Вітаю з днем ​​матері ту, що носить під серцем маленьке диво! Бажаю не вичерпного кохання, уваги та турботи з боку близьких, щоб цінували та плекали! А малюк нехай народиться здоровим!

Чудову майбутню матусю вітаю із Днем матері. Бажаю відмінного здоров’я тобі та дитині, добрих та позитивних емоцій, сімейного щастя та благополуччя, затишку в домі та достатку, радісних подій та світлих надій.

Бути мамою – це ні з чим незрівнянне відчуття, насолоджуватися кожним моментом, цінувати всі хвилини проведені разом, легких пологів та спокійних ночей!

І нехай маленьке щастя живе поки що в животику, ти вже прекрасна мама. Вітаю з Днем матері та бажаю благополуччя та миру в сім’ї, здоров’я майбутньої крихти та щастя. Нехай у майбутньому будинок наповнений буде дзвінким дитячим сміхом, радістю, захоплюючими іграми та різними смаколиками.