Мила бабуся, вітаю тебе з Днем матері. Бажаю тобі міцного здоров’я та теплих спогадів, вірної любові рідних та веселих свят у колі сім’ї, безустанного биття твого доброго серця та безперечної радості душі.

Бабуся, від щирого серця вітаю тебе з Днем матері! Я дуже тебе люблю! Ти мудра та дбайлива. Бажаю тобі міцного здоров’я, довгих років життя, щирих емоцій, процвітання, затишку, балансу у всьому і ніколи не хворіти.

Матері – це найдорожчі люди. А ви, моя улюблена бабусю, виховали найкращу на світі людину — мою маму. Бажаю вам міцного здоров’я, багато радості в житті і дуже вас люблю.

Бабуся, люба, з Днем матері тебе! Бажаю великого запасу сил, міцного здоров’я, невгасаючої краси, бадьорості та сили. Ніколи не хворій, завжди сяй немов сонечко, даруючи своє тепло та мудрі поради.

Бажаю, щоб ти завжди пишалася своїми дітками та онуками, адже ми дуже любимо тебе, ти чудова мама та просто чудова бабуся, яка всіх нас наповнює теплом!

Бабуся рідна, ти приклад усіх прикладів найкращої матері на світі! Завдяки тобі ми можемо святкувати це свято! Бажаємо забути про проблеми зі здоров’ям і щодня радувати нас своєю присутністю!

Дорогу та улюблену бабусю з Днем матері. Бабуся, ти найкраща мама не лише для своїх дітей, а й для нас, онуків. Ти для всіх у домі все одно, що сонечко в небі. Без тебе немає затишку та радості в сім’ї. Любимо тебе.

Бабуся дорогоцінна, вітаємо тебе з днем ​​матері! Ти найголовніша і наймудріша жінка в нашій родині. Дякую за твої безцінні поради та за те, що ти завжди поруч, навіть у найскладніших ситуаціях.

Дорога бабусю, ти мама у квадраті! Дякую тобі за твій досвід, мудрість і великодушність. Бажаю тобі здоров’я, чудового настрою та стати мамою в кубі.

Дорога бабусю, ти чудова бабуся та чудова мати! Я захоплююся тобою і бажаю міцного здоров’я, удачі та безліч щасливих днів! Нехай усмішка на твоїх вустах з’являється якомога частіше! У цей День матері я бажаю тобі миру, добра та гармонії!