Кордони все під захистом завдяки вам. Нехай ніколи не знаєте втоми, прикордонники, завжди будете впевнені у кожному рішенні своєму та своїй силі. Дякую за роботу, за службу, за вірність!

У день прикордонника нехай у небі горить яскраве сонце та освітлює усмішки та блиск очей. Нехай кордони завжди будуть під вашим надійним захистом. Вдома чекають нехай найближчі, улюблені та дорогі серцю. Дякую за службу та за відданий борг!

Привітання нехай летять найтепліші всім, хто виконує на кордонах свій обов’язок. Нехай завжди у Вас у запасі буде пара козирів, які допоможуть досягти перемоги. Нехай на рубежах буде спокійно. Зі святом, прикордонники!

На кордонах завдяки Вам спокійно та тихо, а люди живуть у мирі та спокої. Дякую за службу та відданий борг, прикордонники. Сьогодні Ваш день, Ваше свято, а значить і слова, всі найтепліші Вам адресовані. Вітаємо!

День прикордонника зігріє нехай служителів кордону теплими словами, подарує їм ще більше сил та впевненості в тому, що їхня праця неоціненна, що без них буде складно і навіть неможливо. Дякую за роботу, за відданий обов’язок та за старання. Усіх благ та успіхів!

День прикордонника нехай сьогодні нагадає всім, наскільки ця професія важлива, скільки сил і праці віддає прикордонник кожен, щоб кордони наші були під надійним захистом. Нехай завжди повертається до Вас подяка та посмішка. Зі святом!

Дружино, вітаю тебе з днем ​​прикордонника! Бажаю, щоб служба була на радість, добрих товаришів, не нудьгувати, не сумувати, сміливості та сил! Удачі тобі та професійних успіхів!

Цього травневого чудового дня вітаємо з днем ​​прикордонника! Бажаємо у службі процвітати, не знати прикростей у житті, добрих товаришів та великого кохання та сімейного щастя!

Вітаю із Днем прикордонника. Тільки воістину мужня, рішуча, відповідальна, непохитна людина може тримати кордони на замку від ворога та недоброзичливців. Країна пишається Вами! І цього дня я хочу побажати Вам стійкої позиції в житті, великої поваги та величезного терпіння для досягнення заповітних цілей. Також бажаю доброго здоров’я, самовідданості та безмежних можливостей для особистого щастя.

Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю мужності та сили, впевненості та гордості, рішучості та терпимості, самовідданості та наполегливості, героїзму та патріотизму. Бажаю, щоби на кордоні Батьківщини зберігався спокій. Бажаю, щоб межі особистих можливостей розширювалися з кожним новим днем.