З Днем прикордонника, друже! Бажаю, щоб на межах твого щастя не було жодної хмари, щоб жодному супротивникові не вдалося прорватися крізь межі твоєї душі. Удачі тобі, друже, міцного здоров’я, добрих товаришів, щирого кохання рідних та підтримки всієї родини.

З Днем прикордонника, друже. За спокій кордону, за бравий запал і мужність ти гідний великих успіхів, щирої пошани та справжньої гордості рідних сердець. Бажаю тобі, любий мій, не втрачати ні здоров’я, ні сили, ні впевненості, ні оптимізму, ні відваги, а завжди сміливо йти вперед до перемоги.

З Днем прикордонника, дорогий друже. Бажаю відмінної загартування та міцного здоров’я, неймовірної сили та істинної мужності, вірної любові та міцної дружби. Нехай усі твої справи відбуваються успішно, нехай усі твої амбіції, прагнення, старання, зусилля, надії та мрії призводять до слави та перемоги.

З Днем прикордонника, друже! Нехай воля та сміливість будуть життєвим кредо, нехай чесність та справедливість підкорює міста та береже кордони та рубежі. Залишайся професіоналом, чоловіком, якого нескінченно поважають.

Мій друг, вітаю тебе з Днем прикордонника, ти є прикладом справжнього чоловіка, демонструючи у повсякденному житті такі якості як чесність, сміливість та вміння бути опорою для тих, хто цього потребує. Будь завжди здоровий, веселий і щасливий!

Дружино, вітаю тебе з днем ​​прикордонника! Бажаю, щоб служба була на радість, добрих товаришів, не нудьгувати, не сумувати, сміливості та сил! Удачі тобі та професійних успіхів!

Цього травневого чудового дня вітаємо з днем ​​прикордонника! Бажаємо у службі процвітати, не знати прикростей у житті, добрих товаришів та великого кохання та сімейного щастя!