Любий чоловіке, я вітаю тебе з Днем прикордонника. Бажаю, щоб життя обходилося без крутих віражів і поворотів, щоб кожен крок, зроблений тобою, приносив успіх і удачу, щоб із такими героями, як ти на кордоні, не було причин для хвилювання та бунту.

Дорогий мій та чудовий чоловік, вітаю тебе з Днем прикордонника. Бажаю постійно розширювати межі своїх можливостей і бажань, ніколи не наражати на небезпеку кордону нашої сім’ї, постійно зберігати спокій і щастя на межах свого серця.

Милий чоловік, сьогодні твоє професійне свято – день прикордонника! Вітаю тебе зі святом! Бажаю, щоб твоє прагнення призвело до блискавичного кар’єрного зростання. Щоб твої соратники були надійними та вірними друзями. Щоб дохід радував кишеню, а здоров’я було як кремінь!

Любий мій чоловіке, вітаю тебе з Днем прикордонника. Бажаю, щоб на кордоні Батьківщини завжди був порядок і спокій, щоб у твоєму житті в полі щастя та удачі кордонів взагалі не було, щоб я завжди могла пишатися твоєю мужністю, щоб оточуючі щиро захоплювалися твоїм героїзмом.

Дорогий мій чоловік, я вітаю тебе з Днем прикордонника і хочу побажати завжди залишатися справжнім героєм своєї Батьківщини, бравим захисником своєї сім’ї, непереможним борцем за справедливість, відважним та пильним прикордонником у душі, людиною честі та високих вдач.

Дорогий мій прикордонник! Ти мій справжній герой, і я шалено пишаюся тобою. Я завжди твердо знаю, що я в повній безпеці, тому що на охороні кордонів нашої Батьківщини та нашої родини стоїть такий справжній, мужній, добрий, ніжний та сильний чоловік. Я бажаю тобі здоров’я, сил і терпіння, щоб тебе ніколи не підводила інтуїція та удача, і щоб ворог тремтів навіть від твого суворого погляду. Я дуже люблю тебе. З Днем прикордонника, мій любий чоловік!

Зі святом, мій найулюбленіший чоловік! Нехай на твоїх межах завжди буде спокійно і світло, а я завжди поруч допомагатиму тобі їх охороняти. Будь щасливий, мій рідний, і завжди вір у свої сили!

Зі святом, мій улюблений прикордонник! Нехай завжди залишаються кордони під твоїм контролем, щоб у безпеці були. Бажаю спокійної роботи, злетів та успіхів, а вдома я завжди чекатиму і віритиму в тебе.

Із Днем прикордонника, чоловік. Бажаю тобі міцного здоров’я неймовірних сил для того, щоб здійснити ще невиконані мрії. Коханий, нехай із твоїм серцем завжди межують радість, доброта та відвага. Нехай тобі не буде нічого неможливого на цій планеті. Пишаюся тобою і дорожу, мій найкращий прикордонник.

З Днем прикордонника, любий мій. Ти в мене не просто чоловік, ти сміливий, вірний, гордий прикордонник. І я бажаю тобі завжди бути міцним, стійким чоловіком. Бажаю здоров’я та життєвих сил. Бажаю поваги та пошани. Бажаю достатку та успіху. Бажаю, щоб ніхто без твого дозволу не вторгався у межі твоєї душі, твого життя.