Я вітаю з Днем прикордонника не просто сміливих і відважних, а справжнісіньких героїнь, а за сумісництвом — просто чудових жінок. Бажаю, щоб з такою красою кордон завжди був у безпеці, щоб ваша сила та чарівність служили вірним джерелом натхнення на великі вчинки та браві справи.

Не лише мужикам дано захищати Батьківщину, не лише браві хлопці можуть тримати на замку кордони країни. Чудові, сміливі, красиві, мудрі, хоробри, чарівні жінки, вітаємо вас з Днем прикордонника і бажаємо завжди залишатися тією самою божественною красою, від якої весь світ божеволіє, а ця краса в сумі з вашими талантами, силами, прагненнями та спільною відвагою здатна будь-якого ворога, кожного супротивника звалити наповал. Бажаємо вам здоров’я та справжнього жіночого щастя!

Милі, але в той же час сильні, чудові, але в той же час сміливі, ніжні, але в той же час міцні жінки, щиро вітаю вас з Днем прикордонника. Нехай нашим кордонам не загрожує жодна небезпека, нехай ваша краса та жіночність оберігають не лише сім’ю, країну та суспільство, а й увесь світ.

З днем ​​прикордонника, жінки! Нехай кожна межа буде під надійною охороною, нехай кожен рубіж міцно стоятиме і ніколи не підпускає до себе ворогів. Залишайтеся крихкими, але такими ж сильними та сміливими.

Милі жінки, сильні та відважні герої, вітаю вас із Днем прикордонника. З такою красою на кордоні завжди буде світло, бажаю вам, дорогі, наповнювати цей світ посмішками щастя, збивати з пантелику будь-якого ворога і бути здатними на найнеможливіше.

Милі жінки, вітаю вас із Днем прикордонника. Бажаю завжди вражати всіх довкола своєї краси, дивувати мужністю сердець та підкорювати дивовижними талантами. Нехай на кордонах Батьківщини буде спокій та тиша, а в житті нехай відсутні межі щастя.