Нехай нерви витримають усі нападки. Нехай діти ніколи не плачуть. Нехай наповнюються горщики, а чи не колготи. Нехай вологими будуть лише очі від щастя, а найгучнішим звуком буде есемеска про нарахування зарплати.

Бажаю не чути дитячих сліз та примх, щоб горщики були цілими, а штани сухими у вихованців. І нехай на роботі буде як у казці, батьки щасливі, діти задоволені, а у Вас більше вихідних!

У День вихователя та всіх дошкільних працівників вітаю трудівників цієї сфери та бажаю любити свою роботу, а не ходити як на каторгу, любити дитячий сміх та насолоджуватися лепетом своїх вихованців!

Нехай у вихованців не буде мокрих штанів, а горщики будуть повними. Я бажаю, щоб усі діти доїдали каші, не плакали, не билися та спали в тиху годину. За такі праці, бажаю величезної зарплати та залізних нервів!

Вітаю з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Нехай горщики та слинявчики тебе не турбують. Нехай дитячий світ хлопушок, кульок та каруселів поглинає тебе цілком і повністю. Нехай кожен день наповнений буде дзвінким сміхом, веселими наздоганяннями, смішними кричалками і лише захоплюючими заняттями. Будь у душі дитиною-непосидою, вір у мрії і літай на крилатих гойдалках!

Вітаю з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Бажаю, щоб око не смикалося. Ні лівий, ні правий. Бажаю, щоб Вас слухалася кожна дитина: і йогоза, і тихоня. І нехай щодня буде справжньою казкою, тільки без Іванушків-дурнів, але з веселими пригодами!

Вітаю вас, мої дорогі вихователі! Ви робите цей світ кращим за рахунок своєї праці. Ви показуєте маленьким дітям світ крок за кроком, і всі діти – це одна велика родина. Ви нарівні з їхніми батьками бачите їхній життєвий цикл і найкраще бачите, як діти змінюються та стають людьми. Бажаю вам завжди відчувати теплоту дитячої душі та більше яскравих моментів у житті.

Вітаємо із професійним святом! Знаємо, що з Вашого ракурсу діти не лише квіти життя. Але завдяки Вашим старанням, будь-яке насіння дає шикарні плоди. Щиро бажаємо витримувати всі труднощі буднів і не приєднатися до вихованців, що ридають. Нехай сльози накочують лише від усвідомлення масштабів виконаної роботи та результатів Вашої нелегкої праці.

Вітаємо вихователів із вашим професійним святом! Бажаємо вам веселих, задерикуватих робочих днів і спокійного, безтурботного тихого годинника. Нехай ваша нервова система не буде розхитана. Життя з дітьми буде сповнене чарівництва та магії. Живіть як у казці, тільки без Кащеєв, Марфушек та Іванов – дурнів. Вірте в дива і нехай вони справджуються. Нехай дід Мороз здійснить і ваші мрії. А зарплата нехай у вас буде реальна та більша. І відпустка довга і нереально прекрасна.

Дорогі вихователі, у ваше свято сердечно бажаємо тепла та радості, позитиву та добрих емоцій. Нехай вам завжди вистачає винахідливості та терпіння відповідати на нескінченні питання маленьких чомучок та енергії, щоб бути з ними на одній веселій та доброзичливій хвилі!