Від усіх вдячних батьків вітаємо Вас! Бажаємо яскравого натхнення для навчання дітей і завжди чудового настрою. Нехай не буде слізок на очах у Ваших вихованців, а лише променисті посмішки.

Наших дітей ви бережете, як зіницю ока, допомагаючи їм розвиватися, виявляючи таланти та звертаючи увагу на найнезначніші речі! Від усіх батьків прийміть величезну подяку та найщиріші, добрі побажання!

Легко перемикайтеся на позитив, цінуйте кожен момент, швидко вирішуйте будь-які невдачі. Нехай завжди буде стимул старатись, працювати на продуктивний результат, творити та допомагати. Емоційної підтримки у будь-яких починаннях.

Дорогі співробітники нашого дитячого садка, у серці кожного з вас сяє сонце, яке зігріває наших малюків. Нехай воно світить якнайдовше, і ваше життя буде прекрасним. Бажаємо достатку, здоров’я, цікавих ідей та яскравих емоцій. З Днем вихователя!

Дорогі наші вихователі. дякую, що ви навчаєте наших дітей стає кращим, розумнішим і гіднішим. Ваші знання знадобляться нашим дітям. Вони люблять вас і хочуть спілкуватися з вами.

Вихователькам та їхнім помічницям ми довіряємо найцінніше, що є в нашому житті. Хочеться побажати вам витримки, терпіння, уміння знаходити спільну мову з дітьми. Нехай в особистому житті все складається, тоді і робота буде на радість.

У День вихователя та всіх дошкільних працівників бажаємо вам невичерпного запасу сил та енергії, оптимізму та тепла, любові та чуйності. Нехай наші діти не ідеальні, ми впевнені, ви знайдете ключик до кожного дитячого серця! Успіхів вам, щирих посмішок та чарівництва!

Хочемо привітати нашого дорогого вихователя з професійним святом та побажати легких робочих днів, слухняних діток, гарної погоди для прогулянок та менше турбот. Дякую за вашу працю.

Шановні вихователі! Бажаємо здоров’я та миру вашим сім’ям, чуйності у дітках та колегах. Щоб ви були щасливими та радісними щодня. Всіляких вам трудових подвигів та вічного ентузіазму!

Шановні вихователі та дошкільні працівники, вітаємо вас! Вдячних слів неможливо порахувати, скільки ви зробили для дітей, скільки праць вкладаєте в роботу і віддаєте всіх себе. Зі святом!